Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem volt egy baratnom harom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem volt egy baratnom harom honapig jartunk de oruletesen beleszerettem. Szeptember 11. en hagyott el es azota lassan mar ot honap telt el es eszeveszettul szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azota van nekem masik baratnom akivel gondoltam hogy elfelejthetem, de nem sikerult mert akar mikor megyunk haverokkal buliba es arra a telepulesre ahol o lakik elfog a siras es nem tom abba hagyni. Tanacstalan vagyok
2013. febr. 3. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vele,lezuhant?
2013. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a születésem napja :DD

Akkor ez a nap neked sem hozott sok jót....


Egyébként az idő majd megoldja....

2013. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lezuhant ha..
2013. febr. 3. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
.......
2013. febr. 3. 15:46
 5/7 anonim válasza:
ha az elozot szereted.es tenyleg igy erzel iranta.ahogy leirtad.akkor meg miert vagy most egy masik lannyal? szerintem keresd meg es beszeljetek meg! :)
2013. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mikor elment, cserelt szamot letiltott facebookjarol... nem birok vele kapcsolatot letesiteni sehogy... kb 150 km van koztunk :/
2013. febr. 3. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Érezd magad szerencsésnek és: Szenvedj!

Az élet csak akkor ér valamit, ha minden érzésnek utat nyitunk magunkban. És az igazi boldogságot is csak akkor tudod átélni, ha megjártad előtte a pokol kénköves bugyrait. Mint ahogy ezt a szenvedés is csak azok tudják elképzelni, akik voltak annyira boldogok, mint te abban a három hónapban.Az élet ilyen; egyszer fenn, egyszer lenn. És minél nagyobb intervallumot jársz be ezalatt, annál szebb életet élsz.

2013. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!