Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
körülbelül már 2 hónapja volt, hogy rámírt facebookon és nagyon megtetszett.... én is tetszek neki még ma is... csak azóta már annyi beszélgettünk hogy sokat is veszekedtünk... minden spanom azt mondja engedjem el, én tudnám szeretni ,de ő csak szórakozik meg ilyeneket mondanak. A csaj pedig nem játszik velem, mert mással nem is szokott kavarni legalábbis... meg múlt héten smároltunk 4x meg szeretett is vmennyire... tegnap is veszekedtünk mert túl akartam rajta tenni magam mert nagyon sokat küzdöttem érte és reménytelen szerintem....és rámírt... hogy mivan miért nem írok meg stb... és veszekedtünk ... én meg közbe részeg voltam mert ittam előtte... könyörgött hogy ne igyak többet ez biztos jelent még nála valamit. ma reggel mondta icipicit még szeret én meg nagyon szeretem elengedni nehéz lenne nekem... mintha kikéne tépni a szívembe ami már gyökeret vert a szívembe.... mit tegyek lépésenként? megkéne vele beszélni élőbe de hogyan áljunk vissza a régire mikor hülyültünk, küldtük egymásnak a sziveket igaz még nem jártunk de nagyon közel voltunk hozzá.....
2013. márc. 3. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
ígérd meg neki, hogy leszoksz a piáról.. sok lány nem tolerálja a züllött, piás fiúkat. Utána jöhet a többi probléma megbeszélése..
2013. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!