Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van? Csomósz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van? Csomószor azt álmodom hogy csókolózok valakivel és nagyon béna vagyok.

Figyelt kérdés

Tényleg..azt álmodom hogy rosszul csókolok...Tehát eléggé félek hogy ha majd első csókra kerül sor akkor mi lesz. Amúgy szerintetek ugy nem gáz, ha 14 évesen még nem csókolóztam..?

14/L



2013. márc. 3. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

" ugy nem gáz, ha 14 évesen még nem csókolóztam..?"


Én 22 és úgyszintén nem. Szóval tuti nem gáz.


Ilyeneket én is 'szok álmodni főleg mikor felfüggesztem a recskát 1-2 napra. Igaz gyakran anélkül is, csak én nem csinálom rosszul... Hát igen az álmok mindig is szebbek voltak mint a rideg, szürke, túlkomplikált és unalmas valóság.

2013. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem gáz h még nem csókolóztál. majd ha eljön az ideje, ne félj tőle, ez tényleg ösztönösen jön, és ha nem is leszel profi elsőre, a srác biztosan nem fogja bánni ha gyakoroljátok :) egyébként én 17 voltam az első csóknál, és nem maradtam le semmiről. szóval ne aggódj :)
2013. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!:) csak kb minden baratnok csokolozott mar es volt pasijuk nekem meg..hat nem igazan..:/
2013. márc. 3. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!