Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavaró egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavaró egy olyan sráccal csókolózni, aki cigizik?

Figyelt kérdés
Nagyon lehet rajta érezni h. cigizik vagy nem annyira?
2013. márc. 3. 16:51
 1/10 Andii1 ***** válasza:
egyátalán nem zavaró:D
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Fújjj
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha közben cigizik, az elég zavaró lehet. :D

Komolyabbra váltva: Ha te nem dohányzol, könnyen zavaró lehet. Hogy mennyire, az attól is függ, hogy úgy általában, nemdohányosként zavar-e a füst a környezetedben, a srác mennyit dohányzik, milyenek a szájhigiéniai szokásai, mennyire erős cigit szív stb.

Ez kicsit olyan, mintha valaki fokhagymaevés után csókol meg. Az is lehet zavaró, ha te nem ettől fokhagymát.

2013. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nemtudom, nem próbáltam még
2013. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, senki sem szeret hamutartót nyalogatni. Bocsánat, de nekem ez a véleményem.
2013. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hamutartót? Sárga fogak, büdös lehelet, érződő nikotin. Ááá Isten mentsem meg a dohányzó nőktől!
2013. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A pasim cigizik, én viszont nem. De nekem egyáltalán nem zavaró. Bár ő figyel rá, hogy ne legyen mindene cigiszagú, kocsiban, lakásban például sosem szokott, mindig csak kint. Meg aztán egyből utána mindig iszik valamit (kólát, energiaitalt), amitől csókolózás közben sem érezni annyira. Szóval így számomra nem zavaró.

18/L

2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem jutnák odáig egy dohányos fiúval, hogy csókolózzak vele. Azért, mert semmiféle kapcsolatot nem akarok dohányossal. Mi van, ha véletlenül beleszeretek? Az életemet kellene cigifüstben leélnem?
2013. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cigis pasim volt... Én nem cigiztem.

És hidd el nekem smárolás közben nem az fog járni a fejedben h most a szája cigi izü vagy sem?!

2013. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lehet érezni de mivel már én is cigiztem ezért engem nem zavar, de viszont ha téged esetleg zavar a cigi füst akkor éld magad bele a csókba és ne az ízén kattogj
2013. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!