Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlságosan nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan nagyok az igényeim (19f)?

Figyelt kérdés

érdekelne, h ki mit gondol, mert elég "igényes" vagyok lányok terén, ha a belső tulajdonságokról van szó...

alapvető igényeim persze az, h lehessen vele jókat beszélgetni, jól érezzem magam vele, de számomra még nagyon fontos, h komoly, érett, felelősségteljes legyen az adott leányzó, ezenkívül még legyen határozott, és tudja, h mit akar az élettől, hogy tudná magát elképzelni 5-10 év múlva szakmailag (engem speciel kiakaszt, amikor megérdeklődök valakit, és azt mondja, hát még nem tudom, és már 17-8 éves, de elképzelése sincs róla mihez fog kezdeni, ha azt mondaná, h fodrász, mert ahhoz ért/érdekli, egyáltalán nem zavarna, de az a közöny a jövőjükkel kapcsolatban kiakaszt, persze nem várom el, h konkrétan ezt mondják mondjuk, h a xy kórház szülész részlegének helyettes ügyeletese akarok lenni, de legyen vmi elképzelésük)

ezenkívül még elvárnám, h szeressen, legyen odaadó, ragaszkodó, látszódjon rajta, h szeret együtt lenni velem

illetve, ami nagyon furcsán hangzik egy fiú szájából, hogy ne legyen olyan szinten perverz, mint egy két mai fiatal, akik azt hiszik, h így bevágódhatnak egyeseknél, pl. múltkor egyik lány, akivel ismerkedtem, és mondtam, h sok lyukas órám van nem tudok mit csinálni, azt tanácsolta, h menjek el a wc-re és verjem ki... lehet én vagyok túl konzervatív, de én ilyet a haverjaimnak se nagyon mondanék, nemhogy egy olyan embernek, lánynak, akit épph csak ismerek.

az egészséges szexualitással nincs gondom, nehogy félreértsetek, de engem már zavar, főleg, ha egy lány viselkedik így


szóval hát ezek lennének az igényeim, de nem túlságosan gyakori az ilyen lány a mai társadalomban, meg gondolom nem is nagyon veszem észre őket, meg ők sem engem, de szerintetek lejjebb kéne adnom, vagy ezek elég korrekt, helyénvaló igények?


2013. márc. 3. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

pedig bizony van ilyen lány, pl én:DD am sztem sok ilyen lány van, csak rossz helyen keresgélsz, mert körülöttem, mmint a környezetmben ahol élek rengeteg normális csaj van.:D

am sztem nem nagyok az igényeid, én őszintén megmondva örülök annak, h nem minden pasinak azok a kétszínű p*csák jönnek be, akik úgy káromkodnak meg perverzkednek éppenhogy megismert emberekkel, mint egy részeg hapsi:D

(16/L)

2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ájszíjú ***** válasza:
Aztan csak ugyesen ;)
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam és szerintem az,hogy tudja mi lesz vele 5 év múlva,az már túl nagynak mondható.
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#5-ös hát köszönöm, bízom abban, h egyszer találkozok majd egy ilyen lánnyal

Foley, azért szerintem egy elképzelés nem olyan nehéz, ha kicsit átgondolja az ember h mihez ért, mit szeretne csinálni, én pl. 12éves koromban "jöttem rá", mi szeretnék lenni ha nagy leszek, és most is perpill annak tanulok az egyetemen

2013. márc. 3. 17:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem "nagyok" az igényeid, csak tudod, hogy mit akarsz. Elég részletesen. Ezzel nincs is gond. Precíziós ember vagy.
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tejesen reálisak az elvárásaid,és igen meglepő,hogy 19évesen ilyen éretten gondolkodsz,mert sok korombéli pasi sincs meg ezen az agyi szinten,mint te most!:-O


Örülök,hogy van ilyen utánpótlás:D Fel ne merd adni az elvárásaidat!!

25/L

2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyok, csak a leírásnak megfelelő lányoknak nem olyan pasi kell mint te.
2013. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok, biztos találsz majd valakit:)
2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a támogatást, örülök, h más szerint sincsenek magas, esetleg furcsa elvárásaim
2013. márc. 3. 17:49
 10/18 anonim ***** válasza:

igen, nagyon az igényeid?

te talán tökéletes vagy? 22l

2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!