Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném a véleményeiteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeiteket az alábbi problémában: Van egy kapcsolatom, mely 4 hónapja tart. Nagyon jól kiegészítjük egymást, de sokszor veszekszünk, sok mindenben nem értünk egyet és úgy érzem, néha túlságosan nagyok az elvárásai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kis korkülönbség köztünk, ő 5 évvel idősebb nálam, és már gyereket szeretett volna az előző kapcsolatában,ami pedig 4 évig tartott, közvetlenül utána jöttem én (nekem ő a 2. komolyabbnak tűnő kapcsolatom eddig). Megértő, de látom, hogy sokszor sokkal többre van szüksége, mint amit én jelenleg adni tudok neki. Érzem azt, hogy sokkal többre vagyok képes, de idő kell míg olyan emberré válok, mint amilyenre neki szüksége van. És itt a probléma, túl sokan környékezik meg én pedig nem bízom benne, mert nagy férfi faló volt régebben is, bár látom rajta, hogy sokkal komolyabb nő lett, még is úgy érzem elveszítem, mert sokkal erősebb a konkurencia. Ilyenkor annyira elvesztem az életkedvemet, hogy nincs semmi erőm harcolni érte. Hagyjam az egész kapcsolatot? Vagy esetleg változtassak valamin? Ha kell írok konkrétumokat még de remélem ennyi elég. 22/F

2013. jan. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos kapcsolat és már felmerült a szakítás gondolata? az sose véletlen, a döntés a tiéd

az összecsiszolódáshoz meg kell egy olyan egy-két év

2013. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Megértő, de látom, hogy sokszor sokkal többre van szüksége, mint amit én jelenleg adni tudok neki."


Jó a gyereket leszámítva mi az aminél többre van szüksége? Nyugodtan írhatsz konkrétumot is.

2013. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felmerült, mert nem merem vállalni a kockázatot, hogy ha később jobban fogom szeretni, és szakítanánk akkor abba beledöglenék. Nagyon érzékeny ember vagyok, a legelső kapcsolatom nagyon rosszul ért véget, megcsalt az adott illető és 3 évig nem is volt senkim, egyszerűen undorodtam a világtól, mert nem azt kaptam vissza amit adtam.
2013. jan. 4. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor hallgass az eszedre most, amúgy miért mindig az ilyen nőket vonzod be? és szerintem te még ne állapodj meg, de ez csak egy vélemény
2013. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Saját háztartás, (mert jelenleg a szüleinél lakik és már herótja van az ottani környezettől mert mindenben korlátozzák), sokkal aktívabb élet (bevallom tényleg kevesebbszer mozdulunk ki máshova), nincs saját kocsim így nehezen oldható meg az utazás, ja meg korlátlan szabadság, ha már csak egy apró utalást teszek arra, hogy éppen aznap mit csinált vagy kivel találkozott úgy érzi nem engedek neki elég teret. Gyerek kora óta csak fiúkkal tudta rendesen megértetni magát ezért fiú barátai voltak mindig is.
2013. jan. 4. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy miért mindig az ilyen nőket vonzom nem tudom, de nem akarom játszani a mártírt sem, nekem is vannak gyenge pontjaim amiken javítanom kell, ezekkel nagyjából tisztában is vagyok, de úgy érzem nem kapom meg sem az időt sem a türelmet ehhez.
2013. jan. 4. 14:25
 7/8 Leveltetu ***** válasza:

Baratom ...MENEKULJ a kapcsolatbol...Te jelen pillaatban egy ribancal jarsz. Most komolyan ... a lany 27 eves es az anyjanal lakik meg gyereket akar?...AZ ilyennek nem gyerek kell hanem golyo a fejebe.


Szerintem hagyd az egeszet es keress tovabb... Nem neked valo ez a csaj/no.


En a helyedben elgondolkodnek azon hogy miert nem onallo ez a no szemely illetve miert kell neki tobb ter foleg ha talalt valakit akivel neki jo ( a leirasod alapjan)


Kicsit jarj utana a dolgoknak, beszelj a szuleivel, nezd meg nekik mi a velemenyuk a sajat lanyukrol, mni az oka pontosabban hogy otthon lakik meg, stb stb.


Ha jol informalodsz a dontesed is megalapozott lesz, illetve nem fog csalodas erni.


Minden masra ott a mastercard :)))

2013. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23 éves korában már megpróbálkozott egy másik városban önálló életet élni, (oda is az egyik kapcsolatából menekült) de aztán hazajött, utána 4 évig együtt élt egy olyan személlyel akiben hatalmasat csalódott, állítása szerint egész életében csak nála érezte azt, hogy halálosan szerelmes is valakibe. Én lehetséges, hogy túl hamar érkeztem az életébe?
2013. jan. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!