Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan reagáltok, ha egy nőt sírni láttok?

Figyelt kérdés

1. ha mondjuk a főnöke vagy és valami miatt elsírja magát (kiabáltál vele)

2. a barátnőtöket megbántottátok és emiatt sírja el magát


2013. márc. 3. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
El kezdek én is bömbölni.
2013. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max a 2. fordulhatna elő,de megpróbálnám megvigasztalni és ha az én hibám,akkor bocsánatot kérnék.
2013. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

1, kirúgás. Egy alkalmazott ne sírjon a munkája amiatt, hanem végezze azt el pontosan szaktudása szerint. Ha viszont hibázik akkor viselje a következményeit és ne bőgjön mint egy gyerek. Üzletben nincs helye se magánéletnek, se érzelmeknek.


2, Ennyire nem tudnám semmivel se megbántani.

2013. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Az első esetben én is elsírnám magam, mert én NAGYON-NAGYON ritkán kiabálok, viszont olyankor olyan hangosan és durván teszem azt, hogy viccen kívül megijedek magamtól, hogy én ilyen is tudok lenni - vagy ez lennék én? Egy őrült baltás gyilkos?


De talán nem.

2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

ÉN s olyan vagyok mint Xeno :)) nagyon ritkánt ritkábban mint az olimpia az hogy én komoylabban felemelem a hangomat, de olyankor mindig megijedek, mert nem vagyok az a kiabálós tipus. Egy nővel sosem tudnák alapból kiabáln még akkro se ha épp megölte a rokonomat.

Egyszerüen nem visz rá a lélek hogy egy Nővel üvöltsek.

De mindenesetben elsö gondom az lenne hogy megvigasztalnám és amennyire tőlem tellik megnyugtatnám. Valahogy összefacsarodik a szivem ha egy nőt sírni látok... nekem ez a kriptonitom :D

2013. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azért is kérdeztem, mert tapasztalatom alapján a férfiak nem nagyon tudnak mit kezdeni az ilyen helyzettel!

2013. márc. 3. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Én kerültem már olyan helyzetbe, hogy elsírta magát egy lány előttem a barátnője családi problémája miatt. Nem vigasztaltam meg, mert úgy gondoltam jobb most neki az egyedüllét. Nem mindig jó a vigasztalás.


1. Nem vigasztalnám, jobb ha egyedül marad és kisírja magát. Nem akarnám a meggondolatlanság látszatát kelteni amit mondtam, megmondtam.

2. Megvigasztalnám, de nem irreális ígéretekkel.

2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Már régóta képtelen vagyok sírni, úgyhogy elég rosszul viselem, ha előttem sírja el magát valaki. Nem szánom meg, hagyom, hogy kisírja magát. Nem vagyok lelketlen, de a sírás nem hat meg.


1. főnökként volt már részem ebben és teljesen normálisan álltam hozzá szerintem. Ha valaki nem az adott utasításnak megfelelően dolgozik, akkor veszélyezteti a munka hatékonyságát, főleg, ha szándékosan nem követ egy utasítást. Nem véletlenül születnek a szabályok és utasítások. Ha túl nyers, vagy durva vagyok, utólag bocsánatot kérek a magatartásom és hozzáállásom miatt, de megpróbálom megértetni vele, hogy ez miért történt.


2. megvárom míg megnyugszik és megpróbálom normális körülmények között rendezni a problémát. ha nem szándékosan bántom meg, bocsánatot kérek. ha szándékosan, akkor gondolkozzon el rajta, hogy miért jutottam el odáig, hogy megbántsam, mert véletlenek nincsenek.

2013. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!