Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagál egy férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál egy férfi, ha sírni látja a nőt, akit korábban megbántott?

Figyelt kérdés

Nem zokogásra gondolok, csak mondjuk láthatóan nagyon szomorú és könnyes a szeme, ilyesmi.

Hatással van ez egy férfira még akkor is, ha eltökélt szándéka ettől a nőtől távol maradni?


2013. márc. 1. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van akire igen van akire nincs hatással.

Főleg ha szánt szándékkel bántotta meg akkor még annyira se érdekli

2013. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ezzel szeretnéd megenyhíteni, akkor nem fog menni. Vannak olyan dolgok, amikor sírás ide-oda, de nem megbocsájthatóak.
2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért az előzményt nagyon jó lenne tudni ahhoz hogy érdemi választ kapj. Miért sír a nő?
2013. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Muszájból bántott meg... el kellett utasítania, hogy el tudja felejteni, mit jelentek neki.
2013. márc. 1. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
"Fejezd már be!!!" Két nagy pofon kíséretében! :)
2013. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a kis pityergés annyira ösztönösen jött rám valamelyik nap, ráadásul minden összejött, nem csak emiatt voltam sz@r passzban, és akkor éppen összetalálkoztunk.
2013. márc. 1. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így akarj visszakapni senkit. komolyan jó lenne neked ha csak szánalomból lenne veled?


Ha előbb te bántottad meg és utána ő bántott meg téged, akkor nem. Ha szakítani akar veled ezért bántott meg akkor még úgy sem. Csak akkor érsz el valamit a könnyekkel ha érez irántad valamit és tudja hogy rosszat tett veled.

2013. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kihasználom hogy nem figyel és sarkon fordulva először kocogva majd spirntelve 2 3 utcányira lehagyom....:DDDDD
2013. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy férfi előtt soha nem mutasd ki mit érzel, annál szarabb lesz,

sírni nincs értelme, inkább mutattad volna azt, hogy nem érdekel, még ha iszonyú nehéz, akkor is

használd az agyadat is, mert a szívedre hallgatsz mindig kiszolgáltatod magadat és megbántanak,

keressél olyat akinek érdemes kimutatni, de az eszed maradjon a helyén N

2013. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor én összevesztem a párommal, én is elpityeregtem, de le se sz.rta, mert ő meg engem hibáztatott.. Bezzeg ha ő sír, azért jól esik neki, ha megvígasztalom, hiába ő a hibás...
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!