Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beszéljek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beszéljek vele vagy inkább kerüljem el?

Figyelt kérdés

Ma délután beültem az osztálytársaimmal egy kocsmába. Ittunk egy kicsit,aztán mondtam nekik,hogy én most elindulok kb 20 óra körül lehetett. Pár fiú osztálytársam mondta,hogy haza kísér,mivel már sötét volt,de mondtam nekik,hogy nem kell,mert 5 perce van a házunktól a kocsma így egyedül indultam. A házunk előtti fordulónál ott volt egyik iskola társam...Mondta,hogy szeretne velem beszélgetni mondtam,hogy majd holnap a suliban,de ő azt mondta,hogy fontos,így bele mentem. Elmondta,hogy a szülei elválnak. Aztán áttért egy teljesen más témába minden befejezés nélkül. Arról kezdett beszélni,hogy mennyire kedvel és hogy nem bírja tovább,sok mindent el akar mondani aztán elkezdett ölelgetni meg csókolgatni,aztán egy csomószor elmondta,hogy mennyire szeret mondtam neki,hogy hagyjon elmenni,de nem akart elengedni aztán mondta,hogy szüksége van rám és nem bírja ki azt,hogy nem figyelek rá...(Csak úgy tudtam elmenni,hogy megütöttem és megrúgtam.) Nem merek ez miatt holnap suliba menni,de úgy érzem kéne. Beszéljek vele vagy inkább kerüljem el?

Bocsi,hogy hosszúra sikeredett.



2013. márc. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen parázni, ő sem mer majd holnap menni, ne aggódj XD
2013. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy beszéljétek meg, szánj rá egy órát, hallgasd végig, aztán mondd el te mit gondolsz, kérj elnézést, amiért megverted XD Neki nagyon nehéz lehet most, és hát nem is követett el semmit, csak beléd szeretett, olyan nagy bűn ez? Nem hiszem, hogy tudta volna irányítani...
2013. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egy Srác Asszem ***** válasza:

ujujujjjjjjj jó agresszív vagy kisanyám :) szegény srácnak tényleg csak annyi a bűne hogy szerelmes beléd, és minden összeomlott most körülötte, kell neki valaki aki megérti és szereti, akivel beszélgethet, akit átöltelhet, Te meg megvered a szerelmi vallomása után ??? naszéép :) szegény most mégjobban kilehet és valószínűleg csalódott és kiábrándult. gondolom Te nem kedveled egy kicsit sem, úgyhogy szerintem mondd el neki hogy nem fogod elmondani senkinek h megverted, ne haragudjon rád , nagyon sajnálod, de te nem érzel iránta semmit, és kitartást kívánsz ahoz hogy túllegyen ezen a nehéz időszakon ami most az életében van, de te nem tudsz segíteni neki.

17/F

u.i.: Mivel jobb ha holnap nem mész suliba ??? Mától az egész életedet a házatokban tervezted vagy mivan ??? :)

2013. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az ilyen nyomulós fiukat, ne is szólj hozzá, ha nem tud normálisan viselkedni!
2013. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!