Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen meghízott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen meghízott a barátnőm, de számomra így még vonzóbb. Beszéljek erről vele? Vagy hallgassak udvariasan?

Figyelt kérdés

A barátnőm karácsony után külföldre ment másfél hónapot ösztöndíjjal. Nem tudom, mivel etették odakint, de látványosan meghízva jött haza. A húga elárulta, hogy 66 kiló, pedig karácsonykor még hatvan sem volt (158 centihez).


Igazából nekem így még jobban bejön, mint előtte, mindenhol ki van gömbölyödve, nagyon jó alakja lett. De nem tudom, hogy kezeljem a dolgot, mivel ő sem hozta szóba a hízást, én sem említettem. Viszont úgy érzem, egy kicsit mindketten zavarban vagyunk.


Mi lenne a jó hozzáállás? Lányok, ti ilyen helyzetben minek örülnétek?


2013. febr. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne említsd neki. Ha esetleg azzal jön, hogy fogynia kéne stb. akkor feldobhatod, hogy az igazat megvallva neked így még jobban tetszik. De szimplán felhozakodni a másik súlyával nem szokott sok jóhoz vezetni :) 22/F
2013. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondani, mutasd ki neki, h így jobban bejön.
2013. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robi.88. ***** válasza:
100%

Ne szítsad a tuzet:D A Nők nagyon érzékenyek a sulyukra és ha megkérdezi h szted kover vagyok? jol nézk ki? stb? na ott már nincs jo valasz:D

szal Pszt és ne szolj semmit amig o nem szol semmit errol :)

2013. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhes.
2013. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek van igaza, ne mondd neki, mert fordítva fog elsülni, azt fogja érezni, hogy ja, fogynia kellene. Nem kell, ha neked így tetszik. :-)

De ha mindenképp ki akarod mutatni neki, hogy így még jobban bejön, közeledj felé többet.

25N

2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele! Két ember között az öszinteség elengedhetetlen dolog. Főleg ha az nem negatív! Beszélj vele és mond el, hogy még jobban tetszik! Lehetséges, hogy belül ez neki feszültséget okoz, de ha beszélsz vele akkor ez elmúlik. Ha elmúlik, még boldogabb lesz a kapcsolatotok.
2013. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!