Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Tapados ruha es magassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tapados ruha es magassarku cipo bejovos? Felfigyeltek az ilyen csajokra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 13:58
 1/8 anonim válasza:
38%
Igen az, csak a qrva és ribanc jelző egyenesen arányos vele. Szóval sokra nem fognak tartani, max 1-2 estét látnak benned.
2012. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem erdekel, mivel az a pasi, akinek tetszeni akarok, az csak az ilyen ribisen oltozkodo csajokat veszi figyelembe
2012. szept. 19. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki benne, akkor biztosan felkelted a figyelmem.

De az ilyen cuccot viselni nem mindenkinek megy elsőre, ha nincs szerencséd, akkor túlságosan k.vás leszel, ha tudod viselni akkor meg szívdöglesztő díva...

Mennyi idős vagy, ha szabad tudni?

2012. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok es nem all tolem messze a miniruha viselese :)
2012. szept. 19. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én speciel igen,és nem k_rvás nem ribis,hanem a szemembe egy igazi belevaló nő.Igenis ha jó tested van vedd fel ezeket,én

az Exemnek annó mondtam is,hogy csak nagyon minibe jöhet velem bárhova meg magassarkúba. :D

Vedd csak fel nyugodtan.

Véletlenül nem én vagyok az a pasi???? :D :D

Mert nekem is csak a ,,ribis öltözék" a bejövős. :D:D:D:D:D


Aki lekurv_z az keressen egy farmer pólós csajt,ennyi.

2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szívesen megnéznélek ilyen cuccban!!! :)
2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor ezzel az erővel már meztelenül is mehetnél, és biztos 100% hogy felkeltenéd a figyelmét.
2012. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget, mindenki ribi aki csinosan öltözködik. A magassarkú, meg a tapadós ruha, vagy a miniruha önmagában még nem "k.rvás"! De még egy neccharisnya se, ha ízléses a többi ruhadarab... Még szerencse, h senki se hallgat erre a sok nethuszárra ezen az oldalon, különben az összes lány slampos lenne, nagymama kötött pulcsiját hordaná, mezítláb járna (a tornacipő ugyebár gáz, de a magassarkú ribis), karikás szemekkel és sápadtan mászkálna mert ugye sminkelni gáz.

Persze lehet, h ezeket ronda csajok írják......... (?)

Amúgy fiú vagyok, és azt szeretném h ha körülnézek a suliban v az utcán, akkor azt állapíthassam meg h a magyar csajok szépek és csinosak...

Kérdező sztem nagyon csinos és bejövős, persze felfigyelünk, az h "ribis"-e az csak a konkrét esettől meg tőled függ, meg h mennyire mini a ruha, stb, nem írtad le túl konkrétan, szal bármi lehet... de a legfontosabb h hogyna viselkedsz...

2012. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!