Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan veszitek azt a hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszitek azt a hülyeség, hogy manapság a lányoknak az alacsony, sovány, gizda kis nyomik kellenek?

Figyelt kérdés
Én még a 170-et sem érem el és alig haladom meg az 50kilót, mégsem kellek a lányoknak. Szerintem csakis a magas fiúkra buknak igazán a lányok, az alacsonyak meg hátrányban vannak, főleg, ha még vékonyak is. Én örülnék,ha az én fajtámra izgulnának a csajok, de tudom, hogy mindig is a nagy testű, magas fiúké a pálya. Csak nem értem honnan szedik egyesek ezen az oldalon, hogy a nyomi páwák a menők, mert ez hazugság. Max a pénzükért járnak velük a csajok, hogy jól kihasználják az ilyen fiúkat, közbe meg megcsalják őket magas, szőrös férfiaknak kinéző fiúkkal, igen nem a kisfiúkra buknak a csajok én még legalábbi sosem találkoztam olyan lánnyal, akinek a magamfajta kis vékony, alacsony, aranyosnak tartott fiúk jöttek volna be. Szerintem ez valami városi legenda. Igazából még mindig a férfias fiúk a nyerők.

2013. márc. 3. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Média nagy úr :)
2013. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Általánosítás, általánosítás, általánosítás


Megkérdezel 2 nőt, vagy 10-et, NEM fog ugyanolyan leírást adni az álompasiról!

2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az hát. nekik a magas sovány gizda nyomik kellenek.
2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ájszíjú ***** válasza:
Most akkor te lenyomiztad magad?
2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem az olyan kell,mert nem ötven kg vagyok:D 15/L
2013. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mivel 155 vagyok, innentől kezdve, a magasság soha nem volt gond

ni van pénzükért? na ez sem igaz, nem tudom Te hol élsz, oké a földön, de nem egy égtáj felé nézünk szerintem N

2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok aztán mégse vagyok "kapós".


Erről ennyit!

2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki arról ir,hogy a csajoknak xy tipus jön be,ami pont nem olyan,mint aki kérdezi.

Ez általában siránkozás...

Én pl 170 centi vagyok,85 kiló,és általában 50 kiló környéki ,szép csajokkal voltam.

Nem jövök be mindenkinek,de azért van akinek igen.

2013. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kettő kizáró tényező a nőknél:


vékonyság és szüzesség


Ezekkel képtelenség a mai világban barátnőt és feleséget szerezni.

2013. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vékony kis nyominger vagyok 50 kilóval mégis mindig betudok csajozni, ja és az arcom is olyan mint egy kisfiúé, erről ennyit
2013. márc. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!