Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi, aki régen hülyített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi, aki régen hülyített és szinte becsapott most újra nyomul. Hogyan viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és kb fél éve elkezdett nyomulni rám egy srác, aki nagyon tetszett nekem. Rengeteget beszéltünk, elég jól megismertül egymást és szerelmes is lettem, de nem jártunk. Mikor úgy volt, hogy na most összejön akkor azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet beszélünk, nem is értettem, majd egy másik lánnyal láttam őt. Utána nem is beszéltünk, nem is találkoztunk, s valahogy úgy éreztem hogy nem is viselt meg ez az egész, nem is foglalkoztam vele, de a napokban írt egy komit a képem alá, s rám írt msn-en. Akkor újra megdobbant a szívem, s rájöttem, hogy nem múlt el semmi.

Most viszont nem tudom hogyan viselkedjek vele, mert azért kicsit becsapott. Hülyített, s nem is szólt, hogy már közben felszedett valakit én meg reménykedtem...szóval értitek mire gondolok. Most viselkedjek vele úgy, mintha semmi sem történt volna, vagy kerüljem, vagy viselkedjek vele úgy hogy érezze hogy megbántott?

Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 17. 20:52
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha nincs ló, jó a szamár is...

Bocs, de szerintem ha akkor így viselkedett veled, megeshet újból! Próbálj meg túl lépni rajta. Nézd levegőnek. Hadd ismerje meg azt az érzést, amit akkor Neked okozott!

2010. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok mint Te! Én is attól félek, hogy ha megbocsájtok bmikor hülyének nézne utána.. :(
2010. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj tőle semmit. Ahogy az első írta, ha ló nincs, jó a szamár is... Te lennél a szamár ebben a szituációban, sajnálom, nem bántásból.

Valószínűleg neki az a másik lány kellett, és ha már egyszer így alakult, meglehet, hogy megismétlődik a szituáció. Amúgy akivel összejött, az nem a volt barátnője volt? Csak mert láttam egy hasonló szituációt, és abban az esetben a fiú csak szexre akarta a másik lányt... aztán, mikor túl bonyolult vagy komoly lett volna az odavezető út, visszatért a régi barátnőjéhez.

Dönts belátásod szerint, de én nem adnék túl sok esélyt ennek! Persze nehéz ellenállni, gondolom... :/

2010. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit. Eléggé rosszul esett...

Csak azt nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele ezután?

2010. aug. 17. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor semlegesen. Legyél normális, de ne add jelét, hogy bármire is vevő vagy nála. Szóval összességében úgy, mint egy haveroddal, akitől soha nem is akartál semmit.
2010. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első vagyok. Mint már írtam, nézd levegőnek! Ha köszön, köszönj illedelmesen, ha kér valamit, rázd le. Had érezze, hogy neked nincs rá szükséged. ÉREZZE! Nem kell bunkónak lenni, csak elutasítónak. Nem lesz könnyű, de szép lassan rájön, hogy nálad nincs esélye.
2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik. Meg akar dugni. Hanyagold.
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!