Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti zavarónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti zavarónak tartjátok ha egy lány sír?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lehet ilyesmi? Nem mindenen bőgő lányra gondolok, csak ha épp olyan számára nehéz helyzetben sír. Hallottam, hogy a fiúk nem tudnak mit kezdeni egy ilyen szituációval^^
2013. márc. 4. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Adnák neki egy kis csokit + megdugnám a 2 együtt termel annyi boldogsághormont hogy utána nem fog sírni. ha mégis akkor felakasztom magam, mert ennyire sz@r vagyok.
2013. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan bonyolult ezt kezelni. Ismerősnek mindenképp segítek, akkor is, ha sokkal "fontosabb" dolgom van, bármi is a gond, de volt már, hogy vadidegenhez is odamentem, mert láthatóan nem volt zsebkendője:P


22/F

2013. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
^^Köszi:)
2013. márc. 5. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!