Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szorakozóhelyen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Egy szorakozóhelyen, hogyan érdemes csajozni egyáltalán mivel érdemes?

Figyelt kérdés
Legyen jó illatom ,öltözzek jól, Vagy passz ...

2013. márc. 4. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
...nem érdemes...
2013. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen nem párkapcsolatot keresel.
2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem érdemes? Nem azért járnak oda a pasik, hogy csajozzanak?

Csajozás alatt nem komoly kapcsolatra való barátnő keresését értem.

2013. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szorakozó helyre szorakozni megyek és magamat szorakoztatni és úgy szórakoztatni, hogy ez ne menjen a másik nem rovására... de lehet velem van a baj...
2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hívd meg őket egy italra. mondjuk vannak csajok, akik csak arra használnak téged, hogy meghívd őket egy italra, de valamelyikkel már kezdeni is lehet valamit
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a jó illat fontos, hívd meg egy italra, vagy süss el valami eredetit. az egyik ismerősöm úgy szedett fel egy lányt, hogy megérdeklődte tőle, hogy fodrász-e, mert nagyon jó a frizurája, lenne e kedve a rádiós műsorában interjút adni. légy találékony! :)
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert elmész egy szórakozóhelyre, tele van úgynevezett kirakati k*urvákkal. Ha még haza is viszed, nem éri meg, mert már úgy szét van k*úrva, hogy csak akkor érzel valamit, ha oldalról nyomatod. Nem éri meg.
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát büdösen, és szakadtan semmiképp ne próbálkozz!
2013. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó az értem ,hogy sok az olyan nő akivel nem érdemes kezdeni semmit sem de pl ha nincs alkohol szagom és meg mondom neki ,hogy teszik azzal lehet valamit kezdeni vagy azt mondják ,hogy csá....
2013. márc. 4. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet, ezelött egy két évvel televolt szép lányokkal, mostanra csak a ribizlik maradtak...
2013. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!