Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülnek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek a pasik?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim szerint nem vagyok szép. A fiúk kerülnek, utálnak. De az a furi, hogy az utcán meg rámköszönnek ismeretlen fiúk, fb irogatnak nekem meg minden. És ők meg egyszerűen utálnak. Mindenki szerint szép, megbízható, okos és számítani lehet rám. Tiszta vagyok, jól öltözködöm, bár nem vagyok az a nagyképű kis plázacicák. Miért utálhatnak engem? Nem akarnak mellém ülni, ha pedig úgy kell akkor elkezdenek kiabálni velem. Lehülyéznek, néha nyilvánosan megaláznak és ez nagyon bántó:S

16/L


2013. márc. 4. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

iskolaváltáson nem gondolkodtál? be vagy skatulyázva

más közösségbe jársz? ott is ilyenek veled?

2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen persze hogy járok másközösségbe is. Hát ott is csak a hangoskodó lányok ilyenek velem. És nem szeretnék át menni más suliba, mert leszek olyan erős és kibirom ezt a 2 évet még.
2013. márc. 4. 18:42
 4/20 anonim ***** válasza:
ha máshol is ilyenek veled, akkor mit csinálsz rosszul?
2013. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Mindenkivel próbálok kijönni, kedves vagyok. DE ők valami miatt utálnak engem.
2013. márc. 4. 18:45
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem az a bajuk veled, hogy nem vagy "átlagos", egyéniség lehetsz, és ezért nem kedvelnek. illetve nem tudom, én erre tudnék tippelni, vagy "strébernek" tartanak, ha okos vagy és kedvelnek a tanárok. ez mondjuk nagyon elszomorító lenne, ha ezért nem szeretnének... az iskolaváltáson, vagy osztályváltáson lehet, hogy tényleg gondolkodnod kellene, de ha jól tudom, akkor jövőre bejönnek nektek a fakultációk, kevesebbet leszel az osztálytársaiddal, lehet, hogy a többi csoportban sokkal jobban kijönnél a fiúkkal/lányokkal.
2013. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ursula első véleményével értek egyet.

Amúgy nincs valamilyen "nem hétköznapi" stílusod?

2013. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kilógsz a többiek közül és ezt sok csoport nem viseli jól. Próbáld ignorálni a beszólósakat, ők csak a hangjukkal képesek érvényesülni, te viszont náluk értelmesebb társaságban ezek szerint a személyiségeddel is. Próbálj az egyéb közösségekre koncentrálni, ott keress barátokat, az osztályoddal pedig ne foglalkozz többet a kelleténél.
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem hátköznaoi stílusom.......teljesen normális vagyok mint a többiek
2013. márc. 4. 19:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább normális vagy , amilyennek a többieknek is lenniük kellene:) Szerintem csak hozzád hasonló emberekkel kellene megismerkedned és nem lenne gondod:)
2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!