Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire vagytok szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire vagytok szenvedélyesek?

Figyelt kérdés

Én magamat nem romantikus lánynak,inkább szenvedélyesnek mondanám.Úgy értem,imádom a testi kapcsolatokat(nem a szexre célzok ezzel,hanem pl. a sok ölelésre,hosszú csókokra).Imádom ha valaki minél közelebb van hozzám és minél szorosabban magához húz.Ezzel csak én vagyok így,vagy vannak fiúk is?A fiúk is szeretik ezeket a dolgokat?Vagy nem?A szexben hogy szeretitek?Ha csak az élvezetre megy,vagy ha tele van szenvedéllyel?

Korotokat írjátok le :)

18/L


2013. márc. 5. 19:57
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
nekem vízhűtéses durex kell...:D
2013. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát egyenlőre én még a szerelemre akarok rátalálni :) 15/F
2013. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindig más. valamikor szenvedélyes, valamikor vad szex kell
2013. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek,ha összejönnék valakivel,akkor elege lenne belőlem,mert imádom ha megölelnek,számomra ez mindennél jobb.Lehet,hogy túl érzelmes is vagyok.És akivel összejönnék az meg nem akarna ennyi testi kapcsolatot.
2013. márc. 5. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon, a barátnőm imádja! Mikor tudja, hogy találkozunk, egész nap k..nedves!
2013. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fospuska ***** válasza:
ne aggódj,a palik szeretik. olyankor férfinak érezzük magunkat.:)
2013. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szenvedélyes.
2013. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25/N tapasztalata: Én is ilyen vagyok, eddig 2/2 pasi szerette. Viszont néha van, hogy a másiknak nincs olyan kedve, azt észre kell venni és hagyni neki egy kis magányt.
2013. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokba szoktam beleszertni:D

A szex legyen szenvedélyes, érzelemmel teli az a ritmikus együtt mozgás, majd a katarzis. Vagy vad akaratos indulat leveztő, konfliktus megoldo.

2013. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

legjobb xD ilyet akarok

f19

2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!