Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is így vagytok vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy szex mehetne olyan lánnyal is aki nem néz ki túl jól viszont csak olyannal lennék képes smárolni aki minden szempontból bejön nekem.
2013. márc. 3. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ennél igényesebb vagyok.
2013. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem kurelnék olyannal aki nem tetszik, viszont 1000x inkább minthogy smároljak vele. Ez ilyen furcsa dolog.
2013. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fospuska ***** válasza:
engem inkább a nő izgat,mint a maga a dugás. nincs az az isten,hogy olyan nővel álljak le,aki nem tetszik,megcsókolni se. finnyás vagyok,na. de akivel csókolózok,azt dugnám is,heveny módon. :)
2013. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!