Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy csak nem jött még el az én időm?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy kerülnek a fiúk. Korábban nem is foglalkoztatott a dolog addig, amíg meg nem tetszett egy srác az új suliból. Beszélgettünk párszor és sokan mondták, hogy bejövök neki, érdeklődött is felőlem. Már-már ott tartottunk, hogy járni fogunk, amikor hirtelen meggondolta magát és azt mondta, hogy inkább maradjunk úgy, ahogy eddig mert "ez így jó, így nem sérül senki szíve.." mire én azt válaszoltam neki, hogy ennyi erővel akkor senki ne legyen szerelmes, mert megsérülhet a szíve? Mire ő azt válaszolta, hogy ezt én nem érthetem...Szóval ennyit a srácról, de még mindig mosolyog ha meglát a folyósón és sokszor kapom rajta azon, hogy bámúl... Szöget ütött a fejemben az a "nem érthetem" kijelentés, amitől kezdem tényleg azt hinni, hogy velem van a baj. (én 16, a srác 18)
2013. márc. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretett eléggé ahhoz, hogy összejöjjön veled. Ezeket a kamu kifogásokat ne hidd el. ééés ne mártírkodj.

Amúgy meg ne akarj belehalni hogy TIZENHAT évesen nem volt még barátod. Nem nagy cucc.

2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, ez egy kamu kifogás sajnos... Próbáld meg elfelejteni...Tudom,hogy nehéz,de meg kell próbálni! És az a legrosszabb,hogy mindig reményt ad a mosolyával és akkor elkezdesz reménykedni,de tarsd magad ahoz,hogy volt lehetősége,de elhalasztotta! Felejtsd el őt!
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De akarj, ha késznek érzed magad. El tudod hinni, h valaki szerethet, akarhat.:)

Hagyuk már, h minek mikor van itt az ideje, vagy nem.

2013. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!