Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány. és mi nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakró attila kérdése:

Van egy lány. és mi nagyon jó barátok vagyunk, én is meg ö is vonzódik irántamn. De már régebben 2 szer is probálkoztam de nem jött össze, hogy járjon velem régebben, azota jelentösen változott a kapcsolatunk, jobb barik lettünk. Dd mit tegyek? .

Figyelt kérdés
hogy járjon velem?mert toom h tetszem neki és nekem is tetszik de valamiért...
2012. febr. 6. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is vonzódsz magadhoz?? :D
2012. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem lesz ebből semmi.
2012. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Kábítsd el, vidd el egy sötét helyre, ezután kötözd egy ágyhoz, tedd magadévá és ezután mond el mit érzel. Ha nemleges választ ad, addig pofozd amíg igent nem mond!

(nálam bevált)

2012. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háháhá jah még azt kéne szerintem inkkább békén hagyom mert ahhogy a 2. válaszoló mondta ebböl nem lesz semmi..ugyhogy ez van...háhháhá de azért a többi válasz se volt rossz.az utolsóban volt logika XDXD :D
2012. febr. 6. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Neeeee! Próbálkozz újra.Én is így voltam,több elutasítottam valakit,azóta bánom és várom,hogy újrakezdjük.de hiába.azért még egyszer....
2012. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!