Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni egy hangulat ingadozásos fiút?

Figyelt kérdés

Én tényleg nagyon szeretem őt. De van ami nyomaszt. Én... A jelenben élek, értitek? Nem tudom folyamatosan magammal hurcolni a múlt kövét... A közelmúlt kövét sem. Még ha az a kő lágy és édes, akkor sem... Csak a jelen, a most létezik. És ámbár egy hete szerelem és szeretet halmát borította reám, ami oly édes volt mint lédús barack húsa... Az érzelmeim tartóoszlopai túl gyöngék ahhoz, hogy kitartsanak, ha egy hét múltával szeretetteliségből zárkózatos homály lesz. Hűvös, hideg, és zárt. Ez talán nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretne... De ilyenkor hátat fordít az érzelmek és vágyak birodalmának, így hát nekem is. És olykor megbánt, sebet ejt.

Hogy aztán a következő héten újra felvirradjon a lelke és újra szeressen őrjöngve, szóval, kitárulkozva.


2013. márc. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
He?
2013. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:l
2013. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát barátkozz meg vele, nem olyan elviselhetetlen dolog ez szerintem :)
2013. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
de szépen írtad le :) majdnem elfolyt a monitorom
2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem haraptam bele sok kőbe, de nem is néznek ki lágynak... meg szerintem nem is édesek. Bartos mester szerint a gumi édes. A kő az csak K vitamin pótlásra jó. K mint kőőőő.
2013. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!