Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Méghogy a női logika bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy a női logika bonyolult!? Mi ez?

Figyelt kérdés

A pasim olyan, hogy egyik pillanatban akár egy szóval is eléri hogy elájuljak, vagy nagyon édes, viccesen perverz. Ezt az énjét imádom.

Ezt felváltja az az énje, akiből egy nyomorult szót se lehet kihúzni, vagy csak duzzogó képet vág.

Nem értem a hangulatingadozásait...



2012. jún. 17. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi ez de az enyém is csinálja, olyan mintha menstruálna xD
2012. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skrizrofrén.
2012. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ja, lehet meg van a baja xD

De akkor olyan hogy pl odabújok hozzá, elkezdem Ott simizni, erre p*csog, hogy most nincs kedve. Máskor meg szinte megerőszakol :D

2012. jún. 17. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eloszlatok egy tévhitet: a férfiak is szoktak menstruálni, csak külső jelek nélkül. ;) 20/F
2012. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hangulatember, ha nem adtál rá neki okot vagy esetleg nem mondja el mi a problémája az ő baja. De lehet a te reakciódat nem akarná elviselni. Ezt te tudhatod.
2012. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Valamikor van kedve valamikor nincs mit nem lehet ezen érteni?

Neked sincs mindig mindenhez kedved gondolom.

2012. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint pasi mondom, sokat jelent, hogy mit eszik.


Én mostanában jövök le a plusz cukor bevitelről, illetve a magas cukortartalmú ételek fogyasztásáról!



A vércukorszint nagyon tudja befolyásolni a hangulatot, a dohányzás meg még annál is jobban!


koffein, cigi, cukor, és teljes a káosz a limbikus rendszerben, a valós teljesítőképesség meg kb a harmadára zuhan ha a dolog rendszeres!

2012. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez nem arról szól hogy nincs e kedve vagy valami ilyesmi. Pl tegnap két pasi letapizott, mondtam neki erre csak annyit mondott hogy "és!? Jó a segged meg a melled" ezek mellett unott pofát vágott
2012. jún. 18. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

09:41


én ezek után ki is dobtalak volna, ha hagyod hogy valaki megfogdosson.

2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
dehogy hagytam, az egyiket sípcsonton rúgtam. Alapból se engedném, nem hogy amikor pasim van!
2012. jún. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!