Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mi van? /bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Szóval, tetszik egy srác.

Szoktam vele beszélni, meg FB-n mindig bökdösöm :D idősebb nálam 2 évvel!

Végzős, nem valószínű, hogy látni fogom gimi után :( hacsak nem történik valami komolyabb dolog :)

Aminek meg nem sok az esélye. Elvagyunk, mind a ketten ugratjuk a másikat (talán Ő jobban engem, közvetlenebb mint én) Ma chattelünk és ezt írja:

Egy perc, kockulok :D Utána megint aktív tag leszek :)

Ebből kb az jön le, hogy nem érdeklem és fontosabb neki a 'kockulás' :/

Szerintem semmit se vesz észre, habár, ki tudja? Lehet hogy nem akar velem bunkó lenni...



2013. márc. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a bökdösés engem mindig idegesített.. arról meg fogalmam sincs, hogy mit akar. ha komolyak lennének a szándékai talán már elhívott volna valahova. Mióta megy ez a dolog?
2013. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pár napja :)

eddig csak haverként gondoltam rá, aki jófej és a suliban is köszön... De most már kicsit érdekel a srác.

2013. márc. 5. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha pár napja akkor még komolyodhat, mindenesetre ezt a bökdösés cuccot hanyagold (szerintem)
2013. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó! Megfogadom tanácsod. :)

Köszönöm! :))

2013. márc. 5. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy vérbeli kocka, ha kockul akkor a szülei sem érdeklik.


Volt olyan az egyik haverommal, hogy TS-en hallottuk, ahogy mondta az anyjának, hogy majd visszahívja mert megy a klánnal raidelni (szó szerint) :D.


Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem érdekled, tekintsd ezt annak, mint egy hobbi, amit nagyon szeret csinálni. Ez olyan mint bármi sport, gondolom ha te szeretsz futni, akkor közben nem szívesen chatelnél másokkal. Nehogy már magadra vedd.


Van olyan kocka, aki a telefonját, mindenét kikapcsolja, kihúzza, hogy ne tudják zavarni.

2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled ilyen, a saját szüleivel is közömbös az ember, ha kockul.
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze másképp fog viszonyulni hozzád, de még nem jártok, figyeld meg, semmi probléma nem lesz ebből, örülni fog, hogy nem csak a kockulás van az életében. (magamból kiindulva).
2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

uhh, köszönöm a válaszokat! :D

Most már kicsit értem a dolgot :))) világos, és hobbiként felfogva a legjobb (szerintem!) :)

2013. márc. 6. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!