Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek a 'csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek a 'csak szex és más semmi' kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
nemed-korod?

2013. márc. 6. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ideig ilyen, előtte még tisztáztuk hogy mit várunk el a másiktól. Szép volt, jó volt.
2013. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon működőképesek tudnak lenni, ha az egyik fél nem akar egy idő után többet ... és ha az ember nem akar kapcsolatot ... nekem elég sok 'csak szex' kapcsolatom volt. 23/L
2013. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig jó volt.. Aztán elkezdtem találkozgatni egy lánnyal, majd ez az ominózus csak szexre kellesz csaj mindent elcseszett nekem a féltékenysége miatt. Soha - Soha többet!!!
2013. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Férfi,25 éves.


Ilyenre vadászok most,komoly kapcsira munka miatt se időm se kedvem nincsen,csak szexre vágyok semmi másra jó nőkkel.Csak nem találtam olyan nőt akinek szintén elég lenne ez.

2013. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt/van ilyen, teljesen működőképes, ha tisztázzátok az elején a szabályokat és be is tartjátok mindketten.


25/N

2013. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele ilyen "kapcsolatba".

25/n

2013. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan is akinek ez melett van komoly kapcsolata is?
2013. márc. 6. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél csak szexet akar akkor tud működni. Ha valaki nem kap otthon szexet, akkor megkapja máshol, nincs ezzel semmi baj. 33n
2013. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belemennék, azzal a feltételel, hogy ha valamelyikőnknek lesz stabil kapcsolata, abbahagyjuk. 23/F. És az elején letisztázzuk a szabályokat.
2013. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a legjobb! Szétkúrni az életed. Azért jó, mert nem kell idegeskedni barátnő miatt, nem kell szórnod a pénzt se. Szóval nincs gond a nővel. De az a legjobb ha több nővel is összejársz. Nekem nem is kell barátnő, csak kikészítenek a f.aszsáfaikkal... Ez a jó élet! :D 20/f
2013. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!