Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a munkahelyi kapcsolatokról? (Flört, szerelem, szex. )

Figyelt kérdés
Kinek volt már ilyen kapcsolata (akár egyszer történt, akár többször), akkor is ha volt párja? Kitudódott a munkahelyen?
2010. júl. 23. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Cigó vagyok, nem dolgozok.
2010. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem sokszor volt már, most is van jelenleg, amúgy az ilyenek soha nem maradnak titokban, kivéve ha nagyon óvatosak vagytok, de hát ha egyzser elkap a hév... nem törődsz senkivel
2010. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 éve történt, nem igazán akartam, de nagyon tetszett a srác, ő kezdeményezte az egészet! Egyszer történt meg a szex, de szerette volna megint, de nekem volt párom, elkezdett bunkón viselkedni velem....
2010. júl. 23. 23:21
 4/10 A kérdező kommentje:
..és elmondta a munkahelyünkön...nagyon haragszom rá, de a szívem mélyén még szeretem!
2010. júl. 23. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de nem túl jó a tapasztalatom. Nem lehet titokban tartani, és ha csak szexről van szó, akkor nem túl jó pletyka tárgya lenni. Olyan ez mint a kicsiknek az osztálytárs. Necces.
2010. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az érzéseim kordában tartásával volt a legnagyobb problémám, nagyon ki tud készíteni egy embert, mert ha csak sexről van szó vagy csak szerető vagy előbb utóbb úgysem úszod meg érzelmek nélkül... és olyankor kiborul a bili
2010. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szerettem a srácot, szerelmes voltam belé, de ő azt mondta csak szex és más semmi..beletörődtem...nekem párom volt...majd még többet akart volna, de leállítottam... ő meg elkotyogta odabent! Ráadásul csúnyákat mondott rám!
2010. júl. 23. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kemeny kerdezo.....Meg mindig ott dolgozol?

Nagyon nehez lehetett szamodra elviselni azt a szituaciot.

Egyeltalan nem erdemli meg hogy szeresd.

Meg mindig parkapcsolatban vagy a regivel?

2013. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer elkèrtem a lányöltöző kulcsát(gimibe) a pasim ott nyalt ki és dugott meg.
2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Veszélyes... A legtöbb esetben nem végződik jól!
2019. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!