Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a pasik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a pasik hogy "fúj, ez undorító" amikor egy csaj azt kérdezi hogy kóstolta e már a spermáját?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem is tudom. Talán mert undorító?
2009. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja persze, nektek undorító, de a csajok azért nyeljék le, mi?
2009. szept. 12. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Az más. A csaj az az csaj. Én nem nyelném le más spermáját, de még a sajátomat se, mert férfi vagyok, és undorítónak a tartom. Viszont a puncinedvet nem bánom, az nem undorító egy férfi számára, (csak nagyon kevesek számára). Ugyanígy a sperma sem undorító a legtöbb nőnek, sok nő lenyeli... meg persze van aki nem.


Érted? Ez a nemi különbözőségből fakad. Abból hogy a férfi nőhöz vonzódik, és fordítva. Ugyanúgy, a férfi nem vonzódhat olyanhoz ami egy másik férfiből származik. (Kivéve ha bu.zi)

2009. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
na jó.. de mégis a saját testedből jön, h lenne már undorító? akkor ennyi erővel már a nyálad is az..
2009. szept. 12. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
De most miért nyelném le? Te szívesen iszod pl a véred?
2009. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
én spermán élek mán egy éve és jól elvagyok rajta mán lassan egy éve:)99/F-N
2009. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

szerintem nem undorító, de nincs is benne semmi izgató.

a férfi a nőhöz és az ő nedveihez vonzódik, és látá Isten hogy így a jó. :)

2009. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

miért lenne undorító?

az enyém, szal mitől lenne az?

2009. szept. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez éppen olyan mint hogy valaki undorodik a poliptól, de van aki meg a kedvenc étele.
2009. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem a barátnőm megkóstoltatta, így már nem tartom annak.


Viszont megértem azt aki igen. Felhoztad a nyálat példának. Persze, de a nyál kis mennyiségben mindig ott van a szádban. Viszont képzeld el, hogy egy poharat telecsorgatsz a nyáladdal, aztán megiszod. Na ugye, hogy úgy már gusztustalan?

2009. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!