Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, h el tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, h el tudjak lazulni sex elott, kozben?

Figyelt kérdés
Tegnap baratomnal voltam, akivel megbeszeltuk, h "csak sex, semmi mas" kapcsolatunk lesz. Ugymond baratok bonuszokkal. Es miattam eleg rosszul sikerult az este.Sot mondhatnam h katasztrofalisan. Allandoan olyanok jartak eszemben, h mekkora a hasam, milyen kover vagyok, milyen bena vagyok stb.Most felszedtem 6 kilot, eddig se voltam nagyon megelegedve magammal,de most meg egyaltalan nem.Nem tudtam kikapcsolni magam es csak elvezni a pillanatot. 4eve elek sexualis eletet, mielott szakitottunk parommal, akk is sokszor megtortent h nem tudtam ellazulni. Pedig el akarok, de valahogy nem tudok.Elvezem es szeretem a sexet, de sokszor miattam nem annyira fantasztikus, mint amilyen lehetne. Szegyenlos is vagyok, es tegnap meg akartam felelni es pont az ellenkezoje sikerult.Csak ugy abbahagytam a sexet es feloltoztem,amikor kerdezte mi a baj,nem tudtam valaszolni.de vegul aztan nem mutatta h merges.Mit csinaljak, h ellazuljak es kikapcsoljam az agyam, es csak elvezzem a szep pillanatokat?

#élvezet #ellazulas
2013. márc. 6. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem való neked az érzelem nélküli szex. Komolyan gondolom.
2013. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy megelégedve sportolj vagy járj edzőterembe és formáld meg az alakod kettő próbálj meg úgy ellazulni semmi másra ne gondolj csak érzésre és ürítsd ki a fejedet
2013. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sör, vodka, kisleó
2013. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az alakformalason mar dolgozom. de az a gond, hogy nincs igen sok tapasztalatom sex teren. altalaban misszionars pozban csinaltuk. A baratomnak meg ahogy megtudtam sokkal tobb a tapasztalata es az a tipus, aki szivesen probal ki dolgokat, en is kiprobalnek sok mindent, de felek h megjobban benazni fogok. Kinevetni tudom, nem fog, de a velemeny tuti meglesz rolam...
2013. márc. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!