Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, belémzúgott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, belémzúgott a főnöknőm férje! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A főnököm meg a férje közös vállalkozásában dolgozom. Váltani nincs lehetőségem, örülök, hogy van végre munkám, meg egyébként nagyon jó helyem van, a csajt is kedvelem a férjével együtt, meg a többiek is jófejek. Pár hete dolgozom itt és az utóbbi időben észrevettem, hogy a pasi mintha velem másképpen beszélne. Nem nyomul alpári módon, nem célozgat, nem flörtöl, hanem határozottan azt vettem észre, hogy zavarban van tőlem. Ha megbeszélnivalónk van, úgy beszél velem mint egy kamasz srác, mint aki feszélyezve érzi magát. A többiekkel nem ilyen, velük elröhörészik, elpoénkodik. Látom rajta azt a tipikus bárgyú arckifejezést, ami a szerelmes emberekre jellemző. Tegnap is, mikor megbeszéltük, mi lesz a heti munkám, szabályosan idegesnek tűnt, vakarta az orrát meg a fejét és közben hol engem nézett, hol a földet, meg dadogóssá vált a beszéde. Mindegy, nem részletezem, a lényeg, hogy nagyon úgy néz ki, belémeshetett. A kérdés az, hogy kezeljem ezt? Próbáljak minél kevesebbet kontaktolni vele? (ő is ott van a nap nagy részében általában az irodában a főnökömmel, mert együtt dolgoznak tulajdonképpen) Annyira ciki ez az egész, félek, hogy a csaj is észre fogja ezt rajta venni előbb-utóbb.
2013. márc. 5. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, belémzúgott a főnöknőm férje! Mit csináljak?"


Kezdj el új állás után nézni... :D

2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fospuska ***** válasza:
kedvesen ugyan, de nézz rajta keresztül. nem kell kevesebbet,de csak felszínes dolgokról és ha személyeskedni próbál,terelj. észre hát,nem hülye. de ha látja,hogy normálisan kezeled, max az embert kapja el.
2013. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az elég para:D
2013. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
B*szd fel a lábad az asztalra, és ölbe tett kézzel kérj fizetésemelést!
2013. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit is ismeri a férjét, akkor nagyon rövid idő alatt rá fog jönni. A jelek, amiket leírtál, elég egyértelműen utalnak arra, hogy jó a megérzésed.

Egyébként ha tisztességes a férfi, akkor sajnos meg fogja lépni azt, hogy eltávolít a közeléből, még akkor is, ha ez az elbocsátásodat jelenti.

Tudom miről beszélek, most vagyok túl egy ilyen helyzeten, engem eltávolított a férfi, pedig én csak neki dolgoztam, a felesége elvileg nem tudott semmiről sem, de ugyanezeket a jeleket produkálta, viszont nálunk viszonzásra találtak az érzései... ez még nagyobb bajnak bizonyult, így aztán közösen úgy döntöttünk, hogy ne erőltessük ezt az egészet, mert jó vége nem lesz. Nekem szerencsém volt, hogy ez csak egy másodállás volt, így nem maradtam munka nélkül.

Nehéz helyzet, de szerintem is nézelődj és keress másik állást, és reménykedj benne, hogy csak egy kis hóbort ez a részéről.

2013. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem fogok új állás után nézni, örülök, hogy végre rátaláltam erre. Mióta abszolváltam az egyetemen (szakdogám van még hátra) december óta, itthon kínlódtam munka nélkül és mást se hallottam, hogy egy dologtalan szemét élősködő vagyok. Úgyhogy ez soha többé, köszi.

Szerintetek is jól érzem, hogy belémzúgott ugye? Mert még mindig abban bízok, hátha félreértem ezt. De tényleg ilyeneket lehet észrevenni, hogy zavarban van, ha velem beszél, tegnap még a szája is remegett meg dadogott, miközben kiosztotta a melómat. A többi csajjal meg elszórakozik, velük tök laza, nekik beszólogat ilyen vicces dolgokat, nekem nem. Akkor próbáljak egyszerűen nem tudomást venni erről? Mert ugye ebben az a kínos, hogy 1. A munkaadóm férje, akinek nagyon hálás vagyok ezért a melóért és baromi korrekt is velem 2. Enyhén szólva sem kölcsönös a vonzalom részemről.

2013. márc. 5. 13:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy jól látod-e, azt te tudod, mi nem láttuk még az illető arcát :-)


Egyébként én férfiként azt tudom javasolni, hogy ne nagyon csevegj vele, de légy kedves persze; szorítkozz mindig a közvetlenül megbeszélendő feladatokra. Ez számára is könnyíti a szituációt és túl fog szépen lendülni ezen.


JA és lehetőleg a tavasz ellenére is mellőzd a férfiak számára potenciálisan őrjítő ruhákat. Tehát szoknyát mostanában inkább ne, testhezálló, dekoltált ruhákat se viselj, a kiengedett hosszú haj sem jó ötlet.


Egyébként előfordulhat az is, hogy azért volt csak zavarban, mert átlátszott a mellbimbód a ruhádon vagy egy darab zsír volt a hajadban :-D

Jó, ez most túlzás volt, csak arra akarok célozni, hogy nem biztos, hogy az a helyzet áll fent, amit gondolsz.


Mindenesetre szerintem ha betartod a fenti javaslataimat, tehát "nem nyújtasz támadási felületet" és a kommunikáció közben minden jelzésed arra fog utalni, hogy nekedaztánnem, akkor rendben lesznek a dolgok.

2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, látom férfiként alaposan meglódult a fantáziád a lenge öltözetű titkárnő meg a kanos főnöke klisé képzettársítása alapján. De sajnos le kell lohasszam a kukidat, ugyanis egyrészt ez nem az a szitu, másrészt pedig soha nem hordtam átlátszó ruhákat és a melltartó viselése is alapvető nálam. Converse-farmeres típus vagyok.
2013. márc. 5. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez: nem szerencsés túlreagálni ezt a helyzetet, ne nagyon foglalkozz vele. Munkahelyen vagytok, nyugodtan szorítkozz a szakmai jellegű érintkezésre. Persze nem kell ellenségesnek lenned vele, csak simán ne vedd figyelembe a furcsaságait.


Jelen pillanatban az az érzésem, hogy éppen feleslegesen próbálod a sajátoddá tenni ezt a problémát, pedig ha valóban tetszel is neki, az az ő problémája, neked nem kell teherként magadra venni, nem kell külön figyelmet fordítani rá. Persze ez csak addig működhet így, amíg a viselkedése megáll ennyinél, amiket leírsz, ha konkrétabb lépéseket is tenni fog majd a jövőben... na, akkor kell majd komolyabban foglalkoznod a problémával!

2013. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, persze, én sem szeretnék a kelleténél többet pörögni ezen, amíg nem durvul el, csak simán kínos a helyzet, mert egyrészt én sok más nővel ellentétben nem élvezem, ha reménytelenül belémpistul valaki, különösképpen ha az a munkaadóm hites ura.
2013. márc. 5. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!