Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van ilyenkor? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van ilyenkor? :/

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. és biszexuális. akkor éreztem vonzalamt a lányok iránt, mikor egy fiú nagyon megbántatott. nagyon szarul esett és rájöttem hogy a lányokat is szeretem. de ugyan úgy csalódtam egy lányba...most egyik nem sem vonz már vagy 1,5 éve. ilyenkor mi van?

2013. márc. 6. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Majd felnősz. Nem kell neked még se pasizni, se csajozni.
2013. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Próbálkozz egy ewoknál. Az ewokokban még senki se csalódott.
2013. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 fospuska ***** válasza:
100%
akkor aszexuális lettél. kis gyakorlással és normális pár mellett elmúlik.:)
2013. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor kell próbálkozni a hobbitokkal.
2013. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Eltelik egy kis idő és megint megtetszik valaki. Ne erőltesd.
2013. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne egy fiú vagy egy lány alapján itélkezz h milyen a szexulális beállítottságod...majd lesz akihez tudsz igazán vonzódni csak adj időt magadnak és olyat találj aki megérdemli h szeresd ;)
2013. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom még mindig a régi sérelmeiden ülsz és nem lépsz tovább. Az, hogy 17 évesen másfél éve nem vonzódsz egyik nem után sem még nem jelent semmit. Max annyit hogy nem fogsz hirtelen fellángolás miatt valaki olyan karjába futni, aki aztán megbánt. Ebben a korban bőven van mire koncentrálni a párválasztáson kívül is.

Plusz valószínűleg kiábrándultál a csalódások miatt, feljebb tetted a lécet és jelenleg nincs olyan a környezetedben, aki megütné az általad felállított mércét.

2013. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...szerintem nem volt poén most felhozni a starwarst. nem tudom ti mit éreznétek. nincsenek barátaim, mikor szüleim megtudták hogy baj van a nemi identitásommam úgymond "kitagadtak". senki sem beszél velem, és nem hallgatnak végig. az iskolában senki sem beszél velem. eddig 2-szer próbáltam öngyilkos lenni. először korházba vittek, másodszor pszihológushoz. azóta nem beszél velem az egyetlen barátom sem. nem tudom hogy Isten miért akarja hogy éljek, ha ennyi örömöt sem ad nekem. mindennap sírva alszom el és arra gondolok hogy miért nem szűntem meg létezni...miért kellett kijönni a mentőknek. :c
2013. márc. 6. 17:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem beszélnek veled, mert nem lehetne egy pozitív mondatot váltani veled. Senki sem akar a lelki szemetesládád lenni valakinek, aki csak magával törődik. (miért olyan szar neki, melyik nemet szereti.... hűha)
2013. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nemi identitásoddal nincs baj, hacsak nem érzed magad férfinak.
2013. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!