Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm iránt érzek többet, mint barátság? L

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Muszáj tenned valamit?Maradj nyugton!
2013. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki.. vagyis próbálj meg célozni rá. Hívd fel a figyelmét, hogy szeretnél valami fontosat mondani. Szépen elmondod és szerintem nem fog megharagudni, max. azt mondja, hogy nála itt a határ. De lehet belemenne komolyabb dolgokba is. Soha nem tudod meg ha nem mondod el neki.
2013. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj aludni... Vagy! Járjál templomban, gyónd meg büneidet, ígérd meg istennek hogy hetero maradsz hogy a mennybe juss ne a pokolba és keress egy szintén hetero férfit magadnak.
2013. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3/3 nem vagyok lezbi, ez nem azt jelenti, hogy a fiúkat egyáltalán nem szeretem, mert nem ezt mondtam -,-" és nem voltam kíváncsi az efféle válaszokra.

2/3 erre én is gondoltam, de félek, hogy akkor a barátságunk tönkre menne...és ezt nem szeretném megkockáztatni.

2013. márc. 7. 00:26
 5/10 anonim ***** válasza:

oké, ha nem akarod megmondani neki,

akkor nem tudnak mást javasolni, mint leküzdőd ezt

vagy egy csak bulim, ha többet isztok ki tudja N

2013. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a biszexek sem jutnak a mennybe:D
2013. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
majd még meglátom, hogy alakul...köszi a választ:)
2013. márc. 7. 00:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg neki,valószínűleg kinövöd majd az egészet,utólag pedig kínos lenne visszagondolni egy ilyen fiatalkori botlásra.Akkor érdemes csak beszélni róla,ha egyértelműen közeledni próbálna ő is.
2013. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a barátod, akkor valahogy el tudod mondani neki.

Ha jól értem, akkor az a helyzet, hogy bízol benne annyira, hogy kipróbálnál vele bizonyos dolgokat, amiket fiúval nem lehet. Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, de valahogy úgy kérdezd, hogy mi a véleménye erről, ő nem-e gondolkodott még ilyesmin. Szerintem ez tök érdekes. Sok sikert hozzá!

Én díjaznám a barátom őszinteségét. Mondjuk én fiú vagyok, az azért teljesen más, szóval lehet lefordulnék a székről ha egy fiú barátom ilyet mondana és sajnos el kéne, hogy utasítsam :D De ha normálisan el tudná mondani amit akar meg látnám rajt az alázatot akkor max. nevetnénk rajt egyet aztán kész. Nem nagy ügy, csak engem például nem érdekelne. Na de mint mondtam, lányok esetében ez azért más, szerintem sokkal könnyebben is megy, mert mégsem dugdozzák a nemiszervüket egymásba, meg talán nem is okoznak fájdalmat egymásnak (sőt, az ellenkezője)... :)


Bátraké a szerencse ;) Na de azért légy okos, találd meg a megfelelő alkalmat vagy hangulatot hozzá. Amikor kettesben vagytok és maradéktalanul tudtok egymásra figyelni.


Vagy a másik jó ötlet, ha alkoholt fogyasztatok és picit jobban becsíp a barátnőd, akkor valahogy vezesd rá. De olyankor jobb tettekkel bizonyítani, mint szavakkal. Maximum eltolja a fejed, ha úgy érzi, hogy sok a csók vagy ilyesmi... akkor azt mondod majd, hogy "bocsi, kicsit túlreagáltam a dolgot". Vagy valami ilyesmi. Sőt, lehet, hogy akkor ő fog elgondolkodni ezen a dolgon vagy már most is így van vele mint te, csak nem meri megkérdezni.


Erős legyél, szerintem nem lesz itt gond. Legfeljebb azt mondja, hogy neki így jó minden ;)

2013. márc. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ, tényleg jól esett a biztatás. Egyszer találkoztunk azóta, és valami megfordult bennem. Sokkal inkább mondanám rajongásnak, mintsem hogy szerelmes lennék belé.. Ez így kicsit megnyugtató érzés volt nekem..:"D most már nem érzek semmiféle olyan vonzalmat, csak barátit:)
2013. ápr. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!