Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz valakit nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit nagyon, de valószínű nem lehetne belőle semmi, elmondanátok a másiknak az érzéseiteket vagy nem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam elmondom és aztán megszakítok vele minden kapcsolatot. félek h én jobban szeretem és nem működhetne.. de nagyon szeretem őt.
2013. márc. 7. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*érzéseidet
2013. márc. 7. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam úgy, hogy jó sok idő sóvárgás után rám jött a szó f*sás, mert már nem bírtam tovább magamban tartani. Ő bejelentette, hogy nem lehet semmi köztünk. Utána természetesen még csak köszönő viszonyban sem maradtunk szinte, már nem úgy viselkedett velem, mint azelőtt.
2013. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, akkor legalább kiderül, hogy ő is úgy gondolja-e vagy sem. Ha nem mondod el, akkor soha nem derül ki.
2013. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elmondtam neki. Hiába tudtam, hogy nem, éreznem kellett, mert addig nem tudtam továbblépni. Utána is köszöntünk egymásnak, nem volt kínos, de nem beszélgettünk már.

Hidd el, utána könnyebb lesz :)

2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is voltam hasonló helyzetben. Azt mondta ő is, mégis mást választott! Igazából nem bántam meg, mert nagy kő esett le a szívemről, hogy be mertem vallani, és legalább nem gyötör az a gondolat, hogy "Mi lett volna ha...?". 20/f
2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát.. én elmondanám a helyedben, legyen tisztábn az érzéseiddel... bár ha nem rendes srác, vissza is élhet vele:|

Amúgy meg nem olyan biztos hogy tényleg meg tudod tenni azt, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot.:(

2013. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én elmondtam de nem neki, hanem egy olyan idegennek, aki majdnem ugyanolyan mint ő. Félig meddig működik ez :)
2013. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!