Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Elmondanátok nekem, hogy ti miért szerettek nők lenni?

Figyelt kérdés
A kérdés full komoly: mik a legjobb dolgok, amiért érdemes nőnek lenni? Szerettek úgy összességében nőnek lenni?
2012. dec. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nincs választási lehetőség :)
2012. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hátrányok mellett tényleg van előnye is.


Most tudom bunkón hangzik, meg nem is élek ezzel a lehetőséggel, de ha nem lenne kapcsolatom én akkor szexelnék, amikor kedvem tartja és én választok. Ez nem egyéni kiváltság, rengeteg férfi kapható.


Én egyszerűen szeretem a női szerepet, szeretem ahogy a férfiak nőként néznek rám, ahogy végignéznek rajtam, tetőtől talpig és látom a szemükben, hogy nőt látnak. Ez az, ami miatt imádok nő lenni :)

2012. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

büntetlenül szerethetem a f@szt :)

Emellett udvariasan bánnak velem.

Könnyebben lehetek szép. (haj, smink)

2012. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, van, akit megbüntetnek érte? :D
2012. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát csajok,én azért nem lennék a helyetekben.És van sok férfi is,aki annyi csajt kap,amennyit akar.Szerintem nekünk arányaiban jobb.Persze mindkettőnek vannak jó és rosz oldalai is,de súlyát tekintve nekünk jobb szerintem.
2012. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, igen.


Az előbbi gondolatmenetemet továbbfűzve, titeket a franc se szól meg a sok ribancért, bezzeg ha mi kifogunk valami álompasit már mindenféle k*rvák vagyunk :D

2012. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sokkal szívesebben lennék férfi. De ha már így alakult akkor kihasználom az előnyeit. Mellesleg ha férfi lennék akkor is biztos hogy b.zi lennék, mert csak őket találom vonzónak, és a nők egyébként is kibírhatatlanok =D
2012. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert megtehetem ugyanazt, mint egy férfi, mégis én nagyobb figyelmet kapok! :D
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A menstruációt leszámítva szeretek nő lenni. :)


Engem még soha semmilyen lekezelés, hátrányos megkülönböztetés nem ért a nemem miatt.

Igazából nem látok túl sok különbséget a saját esetemben a férfi- és a női lét között, ha férfi lennék, akkor is hasonlóan élnék.

Nem érdekel mások véleménye, ha úgy tartja kedvem, tudok férfiasan is viselkedni.


Viszont az nagyon tetszik, hogy szerethetem a divatot, a szépséget, a lágyságot, míg egy férfit melegnek néznek emiatt általában.


Biztosan hallottál már róla, hogy létezik férfi- és női agy. A legtöbb embernél ez közel azonos arányban van.

2012. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg baromira görcsöl a hasam a havimtól, szóval átkozom a világot, hogy nem pasinak születtem. Meg egyébként is jobban szeretnék pasi lenni.
2012. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!