Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tért ki az utamból az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tért ki az utamból az a lány?

Figyelt kérdés

van egy csaj tetszik nekem ,régebben folyton bámult engem,ebből azt szűrtem le tetszek neki nekem is megtetszett ő,szerintem ők vágják hogy nekem ő tetszik mert zavarba jövök mikor ott vannak és rá se merek nézni a csajra,

ma mentem haza jött velem szembe a járdán meglátott és az helyett hogy meletem eljött volna a járdán inkább kiment az útra és úgy ment el mellettem ,ebből mit szűrjek le ?szerintetek



2013. márc. 7. 18:22
 1/4 fospuska ***** válasza:
ha egy szöveget le tudsz írni egy mondatban,egy nyomorult pont nélkül,akkor attól fél,sose ér haza,ha leáll veled beszélgetni.
2013. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arra vár hogy lépj felé?! Szedd össze magad, ha találkozol legközelebb vele menj oda hozzá és csókold meg:D
2013. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szívem szerint azt csinálnám de nem logikus hogy kitér az utamból szerintem ez egy jel volt hogy hagyj békén nehogy véletlenűl is ide gyere nekem ebből ez jött le
2013. márc. 7. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből azt szűrd le hogy elfelejtetted levágni az orrszőröd, és nem vetted le a sábeszdeklit. :DD
2013. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!