Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan érzékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan érzékeny, érzelmes srác, mint egy lány? Olyan gáz, hogy tudnék szívtelenebb lenni?

Figyelt kérdés
Most is láttam egy klipet, ami eléggé érzelmes, szerelmes jellegű volt és elkönnyeztem magam a végére, még szerencse, hogy egyedül voltam és senki sem láthatta, mert azt a szégyent nem élném túl, ha látná valaki, hogy ilyen érzelmese és gyenge vagyok és nem egy férfias állat, amire a lányok vágynak. Szerintem a lányok megérzik, hogy ilyen vagyok és ezért sem igazán kellek a csajoknak.

2013. márc. 7. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen géneket örökölhettél, sajnos vannak ilyenek.

Egyébként vannak olyan lányok akik ezt cukinak tartják, csak nehéz ilyeneket találni sajnos.

Én is érzelmes vagyok időnként, de nálam ez annyira változó, van amikor minden hidegen hagy szinte, van amikor legszívesebben bőgnék ezeken, barátnőm elég furcsának tart ez miatt, csak ugye ezen nem tud kiigazodni, mert van amikor egy dühöngő vadállat vagyok, és akkor szinte halálfélelme van időnként.

Ez genetika igazából.

2013. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

ez a genetikás cucc hülyeség...


amúgy szerintem ez nem baj...én is ilyen vagyok, na és? most ez miért rossz, hogy vannak érzelmeid, és nem csak egy tégla vagy, vagy egy fatuskó?

Akinek ez nem tetszik, az nem érdemel meg téged (valószínűleg egy uccsó ribi, úgyhogy amúgyis hamar vége lenne...)

2013. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem baj. Az utóbbi időben vettem észre mennyi ilyen srác van. ennek inkább örülök. Nekem eddig ilyenekkel nem sikerült összefutnom, csak érzéketlenekkel.

A lányok nem egyformák, nem mindegyik vágyik férfias állatra, mint ahogy írtad, sőt inkább ilyenre.

Ti sem vagytok egyformák, a csajok sem. Keresgélj és fogsz találni Hozzád illőt. N

2013. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti terhes vagy.
2013. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A te példád is igazolja, hogy az érzéketlen fiúkhoz tudtok vonzódni, neked is mindig hozzájuk volt szerencséd vagy inkább őket válaszottad. Meg mindenhol azt nyomatják, hogy egy fiú legyen kemény, érzéketlen, vadállat, mert a jó fiúk nem nyerők és én is ezt látom a környezetemben. Nem vagyok szent, én is szoktam néha dühüngeni, mérgelődni, mint egy férfiállat, de ezek az érzelmek eléggé gyengévé tudnak tenni időnként és szeretném, ha nem létezne ez a részem, akkor tudnák igazán vonzó lenni szerintem.
2013. márc. 7. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Erdekes. En akkor lettem erzelgos, amikor megszulettek a kolkok. Most mar kamaszok, ugyhogy most mar mas dolgaik miatt konnyezek!!! :D


Szerintem ne akarj kegyetlenebb lenni. Fogadd el az ertekrendedet. Ha nem eleg tag, akkor meg tagits rajta.

2013. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha egy pasinak is vannak érzelmei. Engem pl sose vonzottak, az izomagyú, menő csávók...
2013. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párom is kicsit érzelmesebb, és szereti az aranyos dolgokat, de nem tartom ettől nem férfinek. Kiskorunk óta belénk nevelik általában, hogy megfeleljünk a szerepeinknek; a fiúk erősek és nem mutatnak érzelmeket, míg a lányok szerények és kedvesek. Aztán egyre inkább kitörünk a sztereotípiákból, és ez nem is baj - azért is választottam a jelenlegi páromat, mert kicsit "lányosabb", én meg "fiúsabb" vagyok, így pont összeillünk :D Szóval vannak ilyen lányok, akiknek pont az olyan pasik kellenek, mint amilyen te vagy. Tudom, közhelynek hangzik, de sokak tapasztalata szerint van ez így. A lányok sem egyformák.
2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyen fiúkat, mert eltérnek tőlem, más erényekkel rendelkeznek, mint én, és a hiányosságaink sem egyformák, ezért sosem tudnám megunni őket. Hiába vagyok lány, nehéz feladat megérinteni, hatni az érzelemvilágomra. Ami a többi emberben kedélyváltozást idéz elő (és annak jeleit ülteti ki az egyén viselkedésére), azt én fapofával nézem végig. Szerintem ilyen szempontból még te jártál jobban, mert egy hozzám hasonló kevésbé jön ki a vele azonos neműekkel, a másik ivar meg egyszerűen nem veszi nőszámba a látszólag maszkulin jelleme miatt. Téged lehet aranyosnak és mély érzésűnek tartani, ami azért jó, mert melletted senkinek nem jutna eszébe félni a kihasználástól, átveréstől.
2013. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!