Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy férfi annyira félénk, hogy még egy e-mailt sem mer írni a neki tetsző nőnek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem, talán nem tetszel neki
2013. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de elég nagy baj. Változtatni kell rajta.
2013. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen bátortalan ember.De az már beteges
2013. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fospuska ***** válasza:
lehet. vagy pesszimista.
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem tudok elképzelni...
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha már előtte dumáltatok és ismer valamenyire és adtál neki jelet hogy közeledjen akkor tényleg gáz de lehetséges,ha még soha nem is beszéltetek akkor meg nagyon valószínű hogy fél
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Létezhet olyan férfi, aki még e-mailt sem mer írni annak, aki tetszik neki. Vagy tényleg ennyire félénk, vagy csak sok volt a rossz tapasztalata és pesszimista, nem hiszi, hogy sikert érhet el.
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos gyakori.

Nézd meg napi 30 kérdés van minimum srácoktól, hogy miért nem kell a nőknek. Aztán mindig kiderül, hogy kb életében nem próbálkozott.

Tényleg szerintem lassan ki kéne hirdetni a nemzetközi fordított napot, amikor a nők próbálkoznak a fiúknál.

Nem nem fog emailt írni, mert fél az elutasítástól és fél, hogy a nő rájön, hogy tetszik neki.

2013. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ok nélkül? Az nem félénkség. Pl miért írnék valakinek, csak azért mert tetszik nekem? Ha nincs rá konkrét okom akkor egyből lejön neki hogy én próbálkozni akarok nála, és én is tök bénán csapom a szelet, amivel fárasztom is.
2013. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedni nem e-mail küldözgetésével szoktak, interneten társkereső van rá, ismerőssel meg pont hogy a tök félénkek udvarolnak chaten, mert személyesen nem mernek beszélgetni.
2013. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!