Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik tudomásul, hogy ma már nekik kell megtenni az első lépést a nekik tetsző férfi felé?

Figyelt kérdés

Ez azért van már így, mert ha egy átlagos ápolt fiú barátnőt szeretne több száz, de akár több ezer lánynál is be kell próbálkoznia, annyira válogatósak a lányok, így lesz egy pont, mondjuk 50 elutasítás ami után belátja, hogy rossz pasi és nem tesz semmit, elmegy a kedve.Így ezért praktikus ha a nő választja ki a neki tetsző férfit, mert akkor kialakulhatnak kapcsolatok, párok, hiszen alapból tetszik neki a férfi ha meg akarja ismerni.

Úgy vettem észre még a lányok nagy része várja a pasikat, hiába, aki jön az úgy sem jó nekik, ez vezetett idáig, de ez sem jó nekik mert most meg arra hivatkoznak, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, tehát sehogy sem jó, ha kezdeményez az a baj, ha nem akkor az, de ők semmit nem csinálnak, közben nő az elmagányosodás, ez mire jó?Mi jó ebben a nőknek?Csak jobb lenne párban boldognak lenni nem?


2011. nov. 25. 17:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert hülyeség az elméleted?

Felőlem kezdeményezhetnek a nők, nem érdekel, de én nem fogok és az olyan férfiak, akikért talán érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy nő létemre vállaljam ezt a férfias viselkedést, ők elvárják, hogy a nő nő legyen. Ez nem csak a nők baromsága, a férfiak önbecsülésének is jó, ha ők udvarolnak..

Igaz, hogy változott a világ, de a szerepek sosem fognak felcserélődni.

Ilyen alapon hordj te köves gyűrűt, én meg pecsétgyűrűt, vagy vegyél te menyasszonyi ruhát..

2011. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Mi vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan???
2011. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Abban igazat adok, hogy lanyok jó része nagyon valogatós, én több lanynak is udvaroltam kb 2 hónapig, de visszautasítottak egyet kivivéve, vele 1 évig voltam


Ez a szerelmi hagyomany nagyon érgi és nem hiszem hogy meg fog valltozni, sajnos vagy nem sajnos,, Neked kell kezdeményezned Kedves Kérdzö mert a lanyok túlnyomó része elvarja, akar tetszik a vadasz szerepkör, akar nem


18F

2011. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

szerintem meg olyan hülyeség ez, hogy "neked kéne kezdeményezned" ... mindenki aki erőt érez magában hozzá és nem akarja várni, hogy a sült galamb a szájába repüljön az hajrá, csinálja

ez lenne a normális gondolkozás nem beosztani, hogy ez a férfi szerepe, vagy a nőé

2011. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Szerintem nem viselkedik férfiasan attól, hogy ismeretlenül megszólít és beszélgetünk egyet, ez miért férfias?:D

Jó nagy hülyeség ez.Kezdeményezzen a férfi, de minek?Mondom, hogy annyira válogatósak, hogy több száz nőnél kell bepróbálkoznom mire valaki vevő lesz rám.

2011. nov. 25. 17:45
 6/38 anonim ***** válasza:
70%

Miért férfias? Miért szerinted mi a férfias? Kigyúrt állatnak lenni, vagy férfiként viselkedni és nőként tekinteni a nőre? Szerintem az utóbbi.

Ha több százan elutasítanak, akkor azért gondolj bele abba is, hogy valamit csúnyán elk*rsz, azért nem jön össze, nem a nők a válogatósak.

2011. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a nőket sosem utasítják vissza?
2011. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted a férfiak nem ugyanolyan válogatósak? Talán te minden csajhoz odamentél? Tök mindegy, hogy nézett ki?...

Ha a nők kezdeményeznének, akkor is ugyanez lenne, csak fordítva...

2011. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

17:45 Kérdezö


A "több szaz nönél kell próbalkozni" elképesztöen nagytúlzas, én eddig kb 7 lanynak udvaroltam sokaig, ebböl egy összejött, nehéz ugyan harcolni egy nöért de hidd el, egy hosszú parkapcsolatban minden faradsagod BÖVEN meg fog térülni! Gondolj csak arra hogy lesz valakid akit szerethetsz, ölelhetsz, akivel beszélgethetsz mély dolgokról, valamint szeretkezhetsz is vele, petting stb


A lényeg, hogy fogadd el, TE vagy a férfi, neked kell vadasznod a tarsadalmi normak szerint, egyszerűen csak próbald meg élvezni hogy neked adatott meg a lehetöség hogy hódíthass! =D =) (Mast úgysem tehetsz)

2011. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

" hogy ismeretlenül megszólít és [..]egyet, ez miért férfias?:D "

igazad van kérdező, ez a hagyományosan a Rákóczi téri NŐK szerepe volt - de a Rákóczi tér elsüllyedt, a munkagödörből kimásztak a NŐK - és discokba és egyéb helyekre szóródtak. De azért ez a munkaköri leírás -nem minden NŐre érvényes.

FÉRFIAK: Tessék klasszikus módon udvarolni: ettől elolvadnak a NŐI szívek:))

2011. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!