Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány (osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrisb kérdése:

Tetszik egy lány (osztálytársam) de nem tudom hogy mondjam meg neki ötletek?

Figyelt kérdés
Ma hazakísértem most először de csak azért mert nem volt kedve egyedül menni de mindig más kíséri el de nincs pasija se de többször már szemeztünk!

2013. márc. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén hívd el valamerre, és ha igent mond akkor ott mond el neki amit érzel
2013. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megtenném de most nem vagyunk itthon és fosok egy kicsit
2013. márc. 7. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj a talpadra.. legyél férfi, nem kell parázni, fő a nyugalom és a magabiztosság.
2013. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azis baj hogy egy kicsit túlsújos vagyok meg szerintem csak barátnaktekint rám
2013. márc. 8. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondok egy titkot, sok lány már nem a szálkás pasikra bukik..:D sokan szeretnek olyanokhoz bújni akiknek "mackós" alkata van.:D
2013. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És hogy kérdezzem meg tőle pl. ötletek adnátok!

Meg már sokan mondták jó csajok arcra nem vagyok csúnya csak pocakos vagyok :)

2013. márc. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!