Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha Nőnapra egy bilincset kapnátok a pasitoktól?

Figyelt kérdés
Persze nem szőrmés, szexshopos gagyit, hanem igazit.
2013. márc. 7. 20:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ejnye 10-es miért vagy ilyen agresszív? :( És ha poénnak szánná?
2013. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
Kézbilincs már van, de egy lábbilincset is szívesen (el)viselnék.
2013. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát így elképzelve a szituációt, biztos meglepődnék. Egyrészt mert nincs barátom, és mivel az apukám az egyetlen közelebb álló férfi nemű ember az életemben. Csaj meg gondolom nem küldene ilyet, "kicsit" meglepődnék. Másrészt pedig, ki az az elmeháborodott aki nőnapra ilyen ajándékot ad? Nekem ez valamilyen szinten sértés lenne az biztos. A nő nap kicsit arról szól, hogy hálásak a férfiak hogy munka után nem kell nekik főzni és takarítani, hogy a gyerekkel nem nekik kell sokszor idegeskedni és van egy ember akire számíthat, akihez odabújhat. A bilincsről (szerintem nem csak nekem) az jutna az eszembe/azt az üzenetet venném le, hogy a testiségre vagyok jó neki.

Persze biztos vannak olyanok is akik ezt nem veszik ilyen komolyan.

2013. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: egy nőt tartsanak tiszteletben... 18/L
2013. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

# 13: Hát, nekem egy pasi azzal fejezheti ki a leginkább a tiszteletét, ha az ágyhoz bilincsel és utána azt tesz velem, amit akar - persze úgy, hogy az nekem nagyon jó legyen! :D

(Volt már ilyesmiben részem, nem olyan rossz az! :D )

2013. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Így van, az is tisztelet, hogy azt adja meg, amire vágyunk... Ha kibilincselős durván szétk.rós dologra vágyunk, akkor azt.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Elküldeném a jó édes anyukájába ha egy bilincset kapnék tőle.Tiszteljen meg már azzal,hogy nem k-rvaként kezel.

Vegyen csokit,virágot vagy ékszert.Ezeknek már jobban örülnék.

21/L

2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mitől k*rvaság az, ha valaki szereti a szexet és ennek a pasija örül? Elképesztő, mennyi prűd pitsa van itt....
2013. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

A bilincs hogy függ össze a szex szeretetével?Magyarázd már el nekem te nagyokos!

Te vagy az akinek sivár a szexuális élete,hogy ha már annyira unjátok egymást egy bilincs az ami feldobja a szexet...

2013. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Miért lenne neki sivár? Van, aki így szereti, ennyi...
2013. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!