Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt csinálja? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt csinálja? :D

Figyelt kérdés
hát az van hogy egy lány ismerősömnek akivel jobban vagyok elmondtam poénból mekkora a farkam mert ő is cukkolt hogy nem merem meg ilyenek de az a lényeg hogy szűz és azt mondja hogy az átlag mert azt olvasta pedig a bnőim meg elég nagynak tartották :D ez most csak cukkol? és istennek nem akarja az érveimet elhinni hogy az nem átlag xDD
2013. márc. 7. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szúrjad és akkor elhiszi.
2013. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A szűz kiscsaj mit ugrál ilyeneken? Ez olyan mintha Dath Vader virágkertészetről tartana előadást-fogalma sincs mi az.
2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem véletlenül pont úgy artikulál a szájával, hogy a "hűű mekkora" pont "az átlag, mert olvastam egy cikkben egy újságban vagy interneten, nem is emlékszem már pontosan"-nak hangzik


cukkol baze:D

2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bevernéd neki megtudná, hogy mi az átlagos, ne fél!
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az nem jobban,hanem jóban b@szod!
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A szakemberek felmérése szerint az átlag 13-15cm között van. Ha nem hiszi el olvasson utána.
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen mondta-m neki hogy majd meglátod hogy mekkora :P mert szerinte a 18-19 cm az átlag az hol lenne már :P xDD de csak idegesít azért kérdem xD
2013. márc. 7. 21:48
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2013. márc. 7. 21:50
 9/19 anonim ***** válasza:

A szeme jönne ki mint a csigának attól, főleg ha még szűz is!!


Pattints fingón!

2013. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, 12?
2013. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!