Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehát miközben csak beszélgetü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát miközben csak beszélgetünk, aközben is gondolhat szexre?

Figyelt kérdés

Egy ideje kavarok egy nagyon kedves, okos fiúval. Beszélgetéseink alatt mindig nyugodtanak tűnik, bár többször előfordult már hogy simogatni kezdte a vállamat, illetve az arcomat. A minap azt mondta nekem, hogy nagyon kíván, lelkileg és fizikailag egyaránt, bár sose tenne velem olyat amit én ne akarnék. (valószínűleg járni fogunkp). Nagyon meglepődtem, nem gondoltam volna hogy ilyesmi megfordul a fejében. (17,5 szűz L)

A másik kérdésem: neki jó ha a nyakamnál simogat? Jó érzés neki? Köszi a válaszokat előre !


2013. márc. 7. 23:07
 1/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Nem a pasik nem gondolnak a szexre. Aszexuális lények, főleg a tinikorukban.

Neked jó, ha a nyakadnál simogat?

2013. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
megnyugtatlak, egyfolytában arra gondol
2013. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon naív vagy.Köztudottnak kéne lennie hogy a srácok csak azért fűzik a csajokat hogy megk*rják őket
2013. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szexre gondol persze

neki ez tetszik, igen jó érzés neki N

2013. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és fordítva :szex közben is gondolhat másra
2013. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másodpercenként megközelítőleg háromezerszer futnak át az agyán a veled való közösülés változatos képei.
2013. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!