Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt sok? Mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt sok? Mit gondolhat rólam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap elöszőr randiztam Életem szerelmével (ő ezt nem tudja MÉG)

És hát megöleltem egy párszor és két nyelves csók is elcsattant(és a kezét is fogdostam:D) . Most mit gondolhat rólam? 16F


2013. márc. 1. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy ő mit gondol, de én azt gondolom hogy egy randi után nem kellene arra gondolnod hogy ő életed szerelme.
2013. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12 éves korom óta ismerem. Már azóta szeretem de csak most jött össze a randi.
2013. márc. 1. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nap múlva pattintani fog, mint annak a rendje, mert egy nyomulós kis hülyegyerek vagy, ja és lövésed sincs róla mi az a szerelem, attól, hogy egy osztálytársad tetszik pár éve...
2013. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem zavarta,hisz nem ellenkezett.
2013. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd 10 év múlva írd meg hogy együtt vagytok-e még...
2013. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wenoxys válasza:

Ő is azon tanakodik mi jár Te fejedben. Ne éld bele Magad. Egy dologra megy ki a játék. De túl fiatalok vagytok...

Ne siessetek el semmit.

2013. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!