Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokhoz szólnék csak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szólnék csak hogy nektek volt olyan hogy tömegközlekedés közben egy férfinak az illatát meg éreztétek és be gerjedtetek? és milyen illat volt vagy mihez hasonlítót? F/22

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem volt ilyen...
2013. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,de ,hogy milyen illat volt arról fogalmam sincs :)
2013. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

volt ilyen,de hát nyilván nem mentem oda hogy bocsi milyen dezodorod van :D

a ciki az,hogy az illat egy 50es kopasz fazonhoz tartozott,akivel ráadásul ott volt a felesége/barátnője, én meg 18 lehettem akkor :D

2013. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az unicum és sör illat lehetett :D vagy egy kis felböfögött reggeli paprikás tojásrántotta némi fokhagymával :DDDD
2013. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

09:13, ha te erre gerjedsz... :D


Kérdező: Volt már ilyen. Nem tudom, milyen illat volt, nem jártam utána egyszer sem. Egyszer a volt szerelmemre emlékeztetett, egyszer viszont csak úgy spontán, senkivel nem kötöttem össze.

2013. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, de nem buszon, hanem egy teremben.. Nem tudnám megmondani milyen illat volt.. Mindenesetre meglehetősen zavarba jöttem és reméltem, hogy nem veszi észre rajtam..
2013. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!