Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok! Irritál titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Irritál titeket, ha a kevésbé jóképű fiúk megnéznek az utcán, illetve tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

Nem mintha a nemleges válaszok sokasága megváltoztatná abbéli szokásomat, hogy mindig szemügyre veszem a fent említett kategóriába tartozó lányokat, csak pusztán érdekel.

Amúgy nem ilyen nyálcsorgatós bámulást kell elképzelni.



2013. febr. 23. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

A nőknek minden ilyen pillantás pozitív hatású. Minél több embernek tetszenek annál biztosabbak magukban.

És egyeseknek annál jobban nő az Egojuk...

2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Dehogy irritálja őket,tetszik nekik nagyonis!Ami természetes!Ez adja nekik a legtöbb erőt a mindennapokban!:D Csak te nézd őket,látod ezzel is jót teszel csak!:)
2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Az irritál, mikor beszólogatnak, meg füttyögnek és mutogatnak. Kib.szottul megalázó.
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

nem irritál, de gyorsan elnézek nehogy leszólítson

de nézni nem bűn, énis szoktam nézni embereket - bár én inkább csajokat hogy aztaaa, hogy tudja így megcsinálni a haját, vagy ááá dejó az a ruha, én is elviselnék egy ilyet

helyes pasikat azért nem nézek mert bunkók és csak kinevetnének, nem helyeseket meg azért nem mert nem tetszenek, akkor minek nézzem

2013. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

néha igen amikor 30-40 éves fószerek bámulnak:DD

tegnap a boltban egy k*rva helyes srác bámult engem(piercingje is volt és nagyon helyes volt) *-* xdddd

2013. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a srác kb.16éves lehetett:D
2013. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyire számítok "szép lány"-nak úgyhogy lehet nem vagyok kompetens válaszoló, a nézéssel nincs gond, sőt jó önbizalomlöket ha egy normál srác megbámul, a kevésbé jóképüvel sincs baj amíg nem hoz kellemetlen helyzetbe. A munkások meg a cigók viszont... az katasztrófa milyen primitíven és bunkón füttyögnek meg kiabálnak. Az autók is meg szoktak dudálni ha pl a járdán sétálok az úttest mellett, azt se szeretem, túl hangos és feltűnő.
2013. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Legyen egy kis önbizalmad, Ice Queen! Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy.

De amúgy: még nem próbáltam kezdeményezni utcán; mondjuk gondoltam rá, de aki így tüntetőleg elfordul egy másodperc után, annál 100%, hogy nem fogok. A fütyülés, etc. meg nem szokásom - úri családból származom.

2013. febr. 23. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Megmondom őszintén, engem iszonyatosan irritál, amikor egy olyan néz, aki nem jön be. Az a kedvencem, amikor annak ellenére, hogy nem adok semmiféle jelet arra (pl direkt elfordítom a fejem is), hogy vevő lennék rá, tovább néz. Szóltam is már be ilyen miatt.
2013. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, sőt feldobja a napomat:) jó, kivéve ha egy szutykos vénember bámul:D
2013. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!