Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiúnak is bejön Taylor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnak is bejön Taylor Swift vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Szerintem kib@szott jó csaj. :D
2013. márc. 8. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem is csaj! Te szerintem kicsit bi vagy meleg vagy... Tudsz róla? Nem gáz amúgy csak mondom...
2013. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a switről csak a suzuki jut eszembe. Ami kocsi téren nem az igazi, de ha motorrol beszélünk, az egész más tészta
2013. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem igazán :-( Műanyag ... Ha meg eredeti állapotában nézzük, akkor elég gáz.
2013. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egyáltalán nem tetszik.

Szőke hajú,kék szemű...a szája sem teszik,vagyis úgy naggyából semmije,simán elmennék mellette az utcán úgy,hogy rá sem nézek.

2013. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

2! igaza van,a listán mikor jön, ezt szoktam mondani, jön a suzuki

amúgy ne haragudj kedves kérdező, de jobb csajt nem találtál a listákon, pedig sok van

persze nem vagyunk egyformák, szóval valakinek be fog jönni, valakinek nem N

2013. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz, haveromék is folyton azzal jönnek, hogy nekem mindenféle csj bejön, aki nem kövér. :D Nem is igaz, azért én is válogatós vagyok. -.- :D
2013. márc. 8. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Persze hogy válogatós vagy, hiszen a kövéreket nem szereted.
2013. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha már feltesztek ilyen kérdéseket h kinek tetszik ez meg az akkor minimum h egy képet linkeljetek már be, legközelebb!
2013. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem rossz... én 7-et adok rá! ;)
2013. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
most képzeld az egész világ ismeri, szerinted nincs még egy olyan ember akinek nem jönne be? de amúgy női szemmel szerintem nagyon szép :D
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!