Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien Taylor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ennyien Taylor Swiftet? A pasijai miatt?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem vagyok Taylor fan,soha nem is voltam, de már elegem van abból,hogy mindenki őt szidja, hogy mekkora ribi. Sok pasija volt,az tény, de szerencsétlen lány nem látja előre,mikor belép egy kapcsolatba,hogy az sem fog működni. Szinte már sajnálom csóri lányt,hogy soha nem sikerül neki. Ti mit gondoltok róla?
2013. márc. 7. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem messze nem volt annyi pasija mint egy két másik hirességnek és akkor ne is beszéljünka nem hirességekről akiknek rengeteg pasikjuk volt. Szinte senki nem találja meg első másodikra a párját, de ez nem is baj. Ezekből tudja az ember kitapasztalni hogy mire is van szüksége egy társtól. Mi az ami fontos a másikban mi az ami nem.
2013. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele.Sőt,ha találkoznék az utcán vele,esetleg megnézném,hogy jól néz-e ki,aztán mennék tovább.
2013. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főként akkor kezdődött ez a nagy utálkozás, amikor összejött Harryvel, mivel a "directionerek" nem bírták elfogadni, hogy Harry nem őket választotta, és ezért mindennek elmondták Taylort. Amúgy pedig ennek a csajnak nincsenek botrányai, ezért a médiának ki kell találni valamit, amin csámcsoghatnak az emberek. Tény, hogy sokszor túl hamar beleugrik egy párkapcsolatba, és volt pár pasija, de közel se annyi, amennyit a különféle internetes oldalak állítanak. Ha Taylort lefotózzák, amint egy férfival beszélget, akkor rögtön jönnek a cikkek, miszerint Taylor Swift megint új pasival kavar. Sajnálom Taylort, mert az interjúi és a dalai alapján nagyon kedves lánynak tűnik. Nem lehet könnyű úgy élni, hogy egy lépést sem tehetsz anélkül, hogy ne loholnának lesifotósok a nyomodban, és idegenek leszólnak vagy bunkó üzeneteket küldözgetnek anélkül, hogy valójában ismernék az életedet. Ez az én véleményem. :)
2013. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nemértem én sem,hogy mi bajuk van Taylorral..Azt bírom a legjobban,amikor valaki olyan r*bancozza le,vagy k*rvázza,akinek több pasija volt már mint Taylornak,de jóval fiatalabb..
2014. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!