Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális fitymadolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális fitymadolog?

Figyelt kérdés

Az van, hogy tegnap olvastam itt ilyen fitymaszűkületes dolgokat, és persze az ember egyből magára veszi a tüneteket.

1.: izgalmi állapotban ha teljesen hátrahúzom, kicsit feszül a bőr körbe, de aztán egy idő után elmúlik a feszülés (gondolom a bőr nyúlása miatt).. legalábbis így volt, de aztán tegnap ki akartam próbálni, hogy jól emlékszem e, és nem volt semmi ilyesmi, bár nem is állt fel olyan iszonyatos nagyon.. vagyis nem voltam teljes izgalmi állapotban (előtte már kicsaptam egyszer, úgyhogy nem volt kedvem teljesen hozzá).. szóval egy olyan 80-85%osan állt fel és úgy nem volt szűk semmi.. ez így normális, vagy ez a relatív fitymaszűkületnél így van, vagy mi?


2.: valamilyen szinten letapad a fitymám. Általában, ha száraz, és hátrahúzom, utána visszaengedem, akkor így begyűrödik vagy nem is tudom.. aztán kézzel ki tudom húzgálni.. Ez nedves helyzetben nem jellemző, bár ott is van valamilyen szinten, de ott pont nem ez érdekel fapfap... szóval ez normális vagy nem?

19F



2013. márc. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Semmiylen oylan gondod nincs, amit kezelni kellene olyan eljarasokkal, amiket fitymaszükületnel alkalmaznak.


Amiket leirsz, azok normalis, teljesen hetköznapi dolgok - a masodik reszt peldaul te magad magyaraztad meg: mert szaraz.


A te "problemad" - mert ez azert voltakepp lenyegtelen - össze se merhetö egy fitymaszükülettel, vagy hasonlo bajjal. Arrol nem is beszelve, hogy mar reg kezeltek volna, nem hogy 19 evesen. Valoszinüleg magad könyörögtel volnam mar evekkel ezelött, ha nem törtent volna meg a kezeles, hogy csinaljanak valamit.


Szoval nyugi, es ha nagyon idegesit, nezz utana jobban, kpekkel együtt, ugy latni fogod, hogy szo sincs itt ilyesmiröl. Ami meg van, az meg atlagos - kicsit idegesitö nehany masodpercig max, de ennyi.

2013. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ, megnyugtattál:)

másrészről kaptam leveleket, ott meg kevésbé nyugtató dolgokat írtak..

harmadrészt meg a levelek mindegyike képet kért a farkamról... és ez normális?:D

2013. márc. 8. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Hogyne lenne normális, itt, a gyakorikérdéseken!

De azok, akik fotókat gyűjtenek, általában ritkán tanácsolnak rossz dolgokat szerintem.

Jellemző, hogy azok, akik valamiért szeretnék a világ összes fitymáját lecsonkoltatni, azok itt meg egyéb netes fórumokon nyomulnak, egészen pofátlanul, kéretlenül nyomva a sok olcsó propagandát, ami amúgy már igen távolról bűzlik...


Ne is foglalkozz ezekkel.

2013. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

A 2. pont teljesen normális. Van akinek ilyen, hogy begyűrődik. Meg tudod oldani, kein problem.


Az 1. már picit kérdéses, de... végülis azt írod, hogy működik, hátra tudod húzni, mittomén. Egy icipicit szűk, valóban lehetne tágabb, de hátramegy, és nem írod, hogy olyan nagyon nagy macera lenne az a hátrahúzás. Akkor bizony tuti, hogy nincs olyan bajod, amivel mondjuk szike alá kéne feküdni.


Ha valaki azzal riogatott privátban, hogy azonnal el kell menni urológiára és márpedig a fitymaszűkület megoldása a tudomány mai állása szerint a körülmetélés és neked az lesz a legjobb ha csináltatsz egy teljes KM-et – na az szemenszedett bullshit. (És ezért engem ő és a barátai könyörtelenül le fognak pofozni)

2013. márc. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

amúgy ja.. végülis nem zavar, csak ha odafigyelek feltűnt.. no majd ha élesben lesz, majd kiderül kell e figyelni rá:P

2013. márc. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!