Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » EZ A FIÚ NORMÁLIS? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ A FIÚ NORMÁLIS? Vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Egyszer megkérdezetm h mit gondol rólam és azt mondta hogy bejövök neki majd fél órára eltűnt... Megkérdeztem h miért csinálja ezt velem és azt mondta h csak szórakozott velem.

Persze attól tartjuk a kapcsolatot és ha eljön vagy mi megyünk hozzájuk akkor jól elszórakozunk. (megfogja a derekam és a kezem is )



2013. márc. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges...hány évesen vagytok 13?
2013. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez a fiú közeli ismerősöd?Mert ha igen,akkor szerintem nem viccel,csak egy kicsit szégyellős.És ha a kezedet fogdossa meg a derekadat,akkor lehet köztetek valami.:)Hajrá!
2013. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most akkor csak folyamatosan szórakozik Veled v nem

egyáltalán mit akartok egymástól ill Te mit szeretnél tőle döntsd el

meg kellene beszélni vele N

2013. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél órára eltűnt. Véletlen nem Uri Geller a barátod?
2013. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, ő a köd-mön, és Szögeden lakik...
2013. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 - ez jó volt :D
2013. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok...

És az a baj h én szeretem de az a baj hogy ezzel a fiúval nem lehet értelmesen beszélni...

2013. márc. 7. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaa és jut eszembe 13 évesen nem kérdeznék ilyeneket csak szólok...
2013. márc. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!