Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha rám hallgatsz, és a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha rám hallgatsz, és a mai világban megbízható férfit akarsz, aki nem nős, és fel lehet rá nézni, veszel egy vibrátort! "Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 12:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát... ha csak a kielégülés a cél, akkor igen. De azért - normális esetben - egy férfi sokkal többet tud ennél nyújtani. :) A "sérülés" esélye pedig mindig benne van, és azért ez mindig két emberen múlik. Meg kell tanulni normális kapcsolatokat működtetni, megérteni egymást a két nemnek, elfogadni, tolerálni, és akkor a súrlódások esélye minimalizálható.
2013. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha te fel tudnál nézni egy vibrátorra, hát gyerünk.
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jujj mennyi pasi van ezen az oldalon,akik így ki tudnak akadni!
2013. márc. 8. 13:12
 14/20 anonim ***** válasza:
én nem akadtam ki csak nevettségesnek tartom ezt a felvetést... :) a világ leg multifunkcionálisabb vibrátorai sem tudjak a tizedét sem nyújtani egy nőnek abból amit egy tisztességes férfi nyújtani tudna :)
2013. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom, hogy ez hülyeség.

Egy élő, lélegző, meleg férfitest, aki átölel, mikor rossz kedved van, megcsókol, ha magányos vagy, beszélgetsz vele egy csomót, az többet ér mindenféle nemi kielégülésnél, amit mellesleg, szintúgy megkapsz tőle, ha jó szerető éppenséggel.

Egy vibrátor csak a nemi vágy kielégítésére szolgál- önerőből-, de egy párkapcsolat azért ennél jóval többől áll. Egy vibrátorra nem haragudhatsz, nem vitázhatsz vele jókat és nincs meg a boldogságérzete sem, amikor hosszú távollét után viszontlátod. Az csak egy tárgy, nulla érzéssel, és neked se okoz túl sok érzelmet- max a kielégülés érzetét, ami pár óra múlva már el is múlik.

Egy pasi, valljuk be, nagyságrendekkel jobb, mint egy kis elemes vacak. Az ember nemhiába él párkapcsolatban, társas lény, akinek szüksége van egyéb fajtársaira is. Nem csak punciból meg kukiból áll, sokkal összetettebbek vagyunk ennél, így egy férfit nem lehet egyszerűen helyettesíteni egy játékszerrel. Akire mellesleg fel se lehet nézni, mert ugyan, mit tisztelnél benne?

2013. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom hogy igaz!


Minden nőnek követnie kellene, így legalább biztos kihalásra ítélnénk ezt a gusztustalan emberi fajt.

2013. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy lehet egy tárgyat egy emberhez hasonlítani? Én azért többet látok egy férfiben, mint csak egy farkat, szóval egyáltalán nem igaz.
2013. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Vegyél kutyát. Csak téged szeret és hűséges, bár a szolgáltalásaira nem igazán illik számítani.
2013. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: én nőként válaszoltam a kérdésedre és tartom nagy baromságnak. Pont ezért nincs vibrátorom. :) Én tényleg szeretek felnézni a pasikra, még alkalmi kapcsolatban is, és egy vibrátorral nem lehet sem összebújni, sem beszélgetni. :)
2013. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezt maximum olyan nők mondják , akik rengeteget csalódtak férfiakban és már nem tudnának bízni vagy elkeseredettek. Természetesen egy tárgy sosem érhet fel egy férfias , izgató pasival aki kényeztet. Kiegészítőnek jó az ágyban.


27/N

2013. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!