Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányok is vannak így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok is vannak így? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nem nagyon vannak barátaim, pasim még nem volt. Ha az osztályból hozzám szól egy fiú, vagy kedves velem, elkezd velem hülyéskedni, már egyből azt kezdem hinni, hogy biztos tetszem neki, akar tőlem valamit. De ez általában nem így van. Valószínileg azért hiszem ezt, mivel még nem volt fiúval dolgom, stb. Más lány is szokott így érezni? Ezt annyira utálom, hogy így reménykedem magamban, de közbe nincs semmi, csak az én fantáziám túl élénk. :(
2013. márc. 8. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan.
2013. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak így. Ebben a korban különösen vágyunk rá, hogy végre belénk szeressenek. Néha sokat kell várni, és sokszor csalódunk is, de ilyen az élet. Szerencsére addig le lehet foglalni magunkat az élet más területeivel.
2013. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van, csak fiúban


Egyébként meg aki szokatlanul kedvesen és érdeklődőn próbál beszélgetni veled ha alkalma van rá annál nem hiszem hogy teljesen alaptalan lenne a feltételezés


Én is tudok egy csajról, aki néha néha megszólít, próbál velem beszélgetni.. De nem fogok lépni, mert 1. van barátja, 2. osztálytársam, 3. kicsit mondjuk úgy "ringyós" oldala is van, tehát nem csak velem ilyen, de amúgy rendben van, csak tudom, hogy nincs értelme kezdeményzeni, kápis?

2013. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2013. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam csak fiúként. Általános iskolában nem voltam valami adonisz és amikor ismeretlenül megszólítottak akkor hizott a májam mert azt hittem bejövök neki...

ilyen korban tombolnak a hormonok és mivel nem sok baártod van és nem volt még párod elképzelhetőnek tartom hogy vágysz egy pasi után.

Pasi szerepet nem hinném hogy be tudnám nálad tölteni, de velem nyugodtan baártkozhatsz ha akarsz :D gyengéd vagyok, mint egy kaktusz ^^

2013. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagyon sok lányra jellemző, és Te még a kedves alfaj vagy ezek szerint :D


Volt már olyan, akivel egyszerűen kedves voltam, hülyéskedtem, majd kb leesett az állam, mikor flegmán közölte, hogy van barátja hagyjam békén... nem is akartam tőle semmit, eszembe sem jutott :D


22/F

2013. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén, csak fiúban :)


Én 22 éves vagyok és most jutottam el odáig, hogy van egy lány barátom, akivel azért teljesen más témákról lehet beszélgetni mint a fiú haverokkal :) Mondjuk nálam picit más a helyzet, de hasonló.


Szerintem ez se nem hátrány, se nem előny, csak úgy van :)

Arra azért figyelj, hogy a túlságosan nyomulós fiúk nem biztos, hogy komoly szándékkal kopogtatnak.

2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pontosan ugyan ez van velem is.. :// 15/l
2013. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaaj..:) én még csak 16 éves vagyok, de kb egy éve még én is ilyen voltam..vagyis nem sok barátom volt és ha már egy fiú barátkozott velem, akkor rögtön továbbgondoltam a dolgokat. Aztán az egyik osztálytársammal összejöttünk, pedig az elején amikor még épp, hogy elkeztünk 'barátkozni', akkor elhatároztam magam, hogy nem fogom tovább gondolni a dolgokat, hisz ő is csak haverkodni akar..de hát nem így lett.:)

" már egyből azt kezdem hinni, hogy biztos tetszem neki, akar tőlem valamit. De ez általában nem így van. Valószínileg azért hiszem ezt, mivel még nem volt fiúval dolgom, stb. "- na, mint írtam az elején én is rögtön azt hittem...most meg az a 'baj', hogy olykor egyáltalán nem veszem észre ha egy fiú többet akar.:s és elég kellemetlen amikor akaratlanul megbántok ezzel egyeseket (mert nem veszem a jeleket, amik mint utólag belegondolok minidg elég egyértelműek voltak)..

Na mindegy, röviden igen, más lányok is vannak így nyugi!:) amúgy nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom a mondandóm:D de ha nem sikerült akkor szóljatok és megpróbálom érthetőbben:))

2013. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!