Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs az én környezetemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs az én környezetemben olyan igazi kis félénk, csendes, visszahúzódó lány egy sem, lehet azért, mert már ilyen 18-25 év körüli lányok a csoporttársaim?

Figyelt kérdés
Én úgy hiányolom, hogy sehol sem egy félénk, csendes, elpirulós, visszahúzódó, zavarba jövő kislány sem. Ezek a lányok nagydumások, van önbizalmuk, bátran beszólnak, hangosan beszélgetnek órán is, valahogy nem az eseteim az ilyen lányok, ezért sem akarok náluk kezdeényezni, másrészt amgúy is van párjuk mindegyiknek tudomásom szerint. De máshol meg nem tudom hol találhatnék olyan igazi kislányos, elpirulós, félénkebb, érzelemesebb, érzékenyebb lányokat. Azt sem bánom, bár tudom, hogy hülyén hangzik, ha ilyen gyakran sírós a lány, imádom vígasztalni, szeretgetni, ölelgetni és megmutatni, hogy velem biztonságban van a lány és én vigyázok rá. Lehet hülyének néztek, de mondták már, hogy én ilyen apatípus vagyok, akármit is jelentsen pontosan. Apatípus fiatalos külsővel. :D
2013. márc. 7. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
de azok, akik vannak, miért nem jók?
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos hogy elpiruljon? :D
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én túlságosan is ilyen vagyok sajnos:(
2013. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ahogy olvastam a kérdésed teljesen magamra ismertem :-) sőt a családom és a barátom is folyton azt mondja h túl érzékeny és érzelmes vagyok. A barátommal pl. egy csomót veszekszünk azon h èn mindenen csak megsértődök, ami igaz is mert valaki már nem úgy szól hozzám akkor egész nap rossz a kedvem. De forditva is igy van ha rámmosolyog akár egy idegen is utcán attól márs boldogabb vagyok :-) lehet túl gyerekes de engem az érzelmek irányítanak mindig
2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felnőnek és rájönnek, hogyha nem vagy határozott és nem vívód meg a saját harcaidat, akkor elvesztél a világban.
2013. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindjárt elolvadok ettől a kérdéstől! Pedig pont úgy szoktam érezni,hogy lehet,hogy már nekem is ilyen nagyszájú lánynak kéne lennem,mert csak úgy jutok előrébb,mert mindenkinek az tetszik manapság,de nem nagyon sikerül. :( :)
2013. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok amúgy. Nem lehet hogy azért nem találsz ilyen lányt, mert aki ilyen, azt nem veszed észre? Mert ő nem szép, mint a többi önbizalommal teli lány?
2013. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!